Szukaj

Dzień Babci i Dziadka

"KOCHAMY WAS" pod takim hasłem 19.01.2017r. w stołówce szkolnej świętowaliśmy uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

Babcie i Dziadkowie bardzo licznie przybyli na uroczyste spotkanie. Przedszkolaki pięknie recytowały wiersze, radośnie śpiewały piosenki i wesoło tańczyły. Wszystkie Babcie i wszyscy Dziadkowie z dumą obserwowali występy wnuków, nie kryjąc przy tym dumy i radości ze swoich ukochanych pociech.

Na zakończenie występów mali artyści zaśpiewali gościom "Sto lat" i wręczyli prezenty i wspólnie rozkoszowali się pysznymi ciastami domowego wypieku.

Po tych atrakcjach Dziadkowie zostali zaproszeni do tańca i zabawy z dziećmi. Wspólna zabawa bardzo podobała się naszym przedszkolakom a zapewne i naszym gościom sprawiła wiele radości.

Pragniemy serdecznie podziękować Rodzicom oraz Wszystkim Osobom, które zechciały pomóc i wesprzeć przygotowania uroczystości Dnia Babci i Dziadka.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring