Szukaj

Wspaniały koncert Wirtuoza w naszej szkole!

10 stycznia gościliśmy w naszej szkole wspaniały duet na klarnet i cztery saksofony, który wprowadził nasze dzieci w świat muzyki poważnej i rozrywkowej. 

Muzycy z Łódzkiego Biura Koncertowego przy pomocy instrumentów dętych, saksofonów i klarnetu, wygrywali wspaniałe, ponadczasowe melodie, zachęcali dzieci do czynnego udziału w koncercie, do wyklaskiwania i wystukiwania rytmu, poruszania się w takt melodii, dyrygowania i innych zabaw. Największym zainteresowaniem i najwięcej emocji wzbudził turniej „Jaka to melodia”, w którym uczniowie otrzymywali drobne nagrody za prawidłową odpowiedź.

Przedszkolaki, uczniowie szkoły podstawowej oraz gimnazjaliści, mieli możliwość posłuchania nie tylko wspaniałych ponadczasowych melodii, ale również wysłuchać opowieści o instrumentach, ich historii, budowie i sposobie grania na nich.

Dziękujemy Gminie Cedynia za sfinansowanie koncertu i zadbanie o to, by możliwością uczestnictwa w takim wydarzeniu mogły cieszyć się wszystkie dzieci od przedszkolaka do gimnazjalisty. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy!

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring