Szukaj

Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki

Stypendia sportowe Funduszu Natalii Partyki

Fundusz Natalii Partyki w partnerstwie z siecią sklepów Biedronka uruchomił IV edycję programu stypendialnego dla młodych zdolnych sportowców borykających się  z trudnościami w rozwoju kariery. To wyjątkowy program, który wspiera młodych, utalentowanych ludzi, szukających dofinansowania swojego rozwoju sportowego. Każde stypendium w ramach funduszu to 10 000 zł. na realizację jasno sprecyzowanych celów sportowych.

II sesja Rady Miejskiej w Cedyni

II sesja Rady Miejskiej w Cedyni

II Sesja Rady Miejskiej w Cedyni odbędzie się 13 grudnia 2018 r. (czwartek) o godzinie 14:00, w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Cedyni, Plac  Wolności 1.

OBWIESZCZENIE Burmistrza Cedyni

Na podstawie art. 42a ust. 2 ustawy z dnia z dnia 13 października 1995 r. Prawo łowieckie (Dz. U. 2018.651) podaję do publicznej wiadomości, terminy polowań zbiorowych oraz polowań dewizowych Koła Łowieckiego „JELEŃ” na terenie obwodów numer 262 i 280 w grudniu 2018 r.

Życzenia

Z okazji święta górniczego – Barbórki, pragnę w imieniu swoim oraz swoich współpracowników, złożyć górnikom i pracownikom kopalni z terenu naszej gminy najserdeczniejsze życzenia. Życzę Państwu zdrowia i energii. Życzę również satysfakcji z wykonywanej pracy oraz samych sukcesów zarówno w życiu zawodowym, jak i prywatnym.

I sesja Rady Miejskiej w Cedyni

I sesja Rady Miejskiej w Cedyni

23 listopada 2018 r. podczas pierwszej sesji nowej kadencji Rady Miejskiej w Cedyni ślubowanie złożyło 15 radnych: Czesława Borgul, Marek Drela, Piotr Głowniak, Lech Kopiecki, Anna Krupińska, Mirosław Ludwiczak, Józef Maćkowiak, Stanisław Martyka, Krzysztof Nowak, Danuta Paluch, Bogusław Rajnert, Monika Rogowska, Stanisław Olechnowicz, Andrzej Szperka, Zdzisław Tondel.

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Ziemi Cedyńskiej!

Szanowni Państwo, Drodzy Mieszkańcy Ziemi Cedyńskiej!

Dnia 21.10.2018 r. obdarzyliście mnie Państwo swoim zaufaniem i zdecydowaliście, że będę Waszym reprezentantem - najpiękniej jak potrafię, za Wasz udział w głosowaniu i za każdy Wasz cenny głos, serdecznie dziękuję!

Zakończenie kadencji

Zakończenie kadencji

Zakończyła się kadencja 2014-2018. Cztery lata owocnej współpracy i cztery lata wielu działań skierowanych na poprawę życia mieszkańców i rozwoju naszego społeczeństwa.

Srebrny Krzyż Zasługi dla Zenona Pikuły

Srebrny Krzyż Zasługi dla Zenona Pikuły

To zaszczyt, że w naszej gminie mieszkają ludzie, dla których dobro jej i mieszkańców to życiowy priorytet. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że pod koniec listopada, mieszkaniec gminy – pan Zenon Pikuła uhonorowany został Srebrnym Krzyżem Zasługi. Ceremonii odznaczenia, w imieniu prezydenta RP, dokonał wicewojewoda zachodniopomorski Marek Subocz, w Sali Rycerskiej Urzędu Wojewódzkiego w Szczecinie.

Wyjątkowa konferencja szkoleniowo-informacyjna

Wyjątkowa konferencja szkoleniowo-informacyjna

"Myślę pozytywnie" to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring