Szukaj

Wycieczka do kina i Papugarni - relacja

Wycieczka do kina i Papugarni - relacja

Grupa nieformalna pod  patronatem Niezależnego Cedyńskiego Towarzystwa Wędkarskiego „Miętus” otrzymała grant w wysokości 5.000,00 zł, dzięki czemu 9 września zorganizowała wycieczkę dla dzieci i młodzieży z gminy Cedynia do Papugarni i kina w Szczecinie. Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach projektu grantowego „MIKRODOTACJE, LOKALNE PRZEDSIĘWZIĘCIA – MAŁE INICJATYWY LOKALNE edycja 2”  Funduszu Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.

Program 3. Festiwalu CEdynia NA OKRĄGŁO

Burmistrz Cedyni, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, Stowarzyszenie Czas Przestrzeń Tożsamość zapraszają na: 3. POLSKO – NIEMIECKI FESTIWAL  CEdynia NA OKRĄGŁO

Handel grzybami surowymi

Zasady dopuszczenia do obrotu grzybów i przetworów grzybowych reguluje Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 17 maja 2011r. w sprawie grzybów dopuszczonych do obrotu lub produkcji przetworów grzybowych oraz środków spożywczych zawierających grzyby oraz uprawnień klasyfikatora grzybów i grzyboznawcy ( Dz. U. 2011. Nr 115, poz. 672).  

Finansowanie rozpoczęcia działalności gospodarczej

W dniu 22 września 2017 r. zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w spotkaniu w zakresie Finansowanie z Funduszy Europejskich rozpoczęcia działalności gospodarczej, kursów i szkoleń.

Nabór na stanowiska ZGDO

Nabór na stanowiska ZGDO

Uprzejmie informujemy, że Przewodniczący Zarządu Związku Gmin Dolnej Odry ogłasza nabór na stanowiska:

Powiatowy festyn strażacki w Cedyni

Powiatowy festyn strażacki w Cedyni

W sobotę, 23 września 2017 r., Cedynia będzie gościć młodzieżowe drużyny pożarnicze z powiatu gryfińskiego. Na stadionie miejskim od godz. 9.00 trwać będzie festyn połączony z zawodami, w których wystartuje również cedyńska  drużyna.

LPR przyjęty

LPR przyjęty

Gmina Cedynia na podstawie umowy nr WZS-POPT/37/2016 zawartej w dniu 09 grudnia 2016 r. z Województwem Zachodniopomorskim pozyskała ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020 dotację na realizację projektu pn.„Partycypacyjne opracowanie Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia – Rewitalizacja centrum miasta”.

Rzecznik Praw Obywatelskich na Pomorzu Zachodnim

Spotkanie regionalne w Gryfinie odbędzie się w dniu 22 września 2017 r.  w Domu Pomocy Społecznej w Nowym Czarnowie. W ramach gryfińskiej wizyty Rzecznika Praw Obywatelskich, odbędzie się debata na temat tego czy osoby niepełnosprawne mają takie same prawa jak wszyscy obywatele. Będzie możliwość zadawania pytań, wskazywania problemów i spraw do przedyskutowania. Zaprezentuje się również Teatr Bomba Bomba, którego aktorami są osoby niepełnosprawne.

Dyżur doradcy emerytalnego Zakładu Ubezpieczeń Społecznych

W dniu 12 września 2017r. od godz.10.00 do godz. 12.30 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Cedyni (plac Wolności 1) będzie dyżurował doradca emerytalny ZUS, który udzieli porad i informacji  z zakresu wchodzącej w życie ustawy obniżającej wiek emerytalny, a także posłuży wsparciem w wypełnianiu wniosków emerytalnych. Podczas dyżuru będzie można złożyć wniosek o emeryturę.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąRejon Pamięci NarodowejSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa Gminy