Szukaj

Ogłoszenie

Na podstawie art. 37 ust. 10 ustawy z dnia 20 lipca 2017 r. Prawo wodne (Dz. U. z 2018 r. poz. 2268 ze zm.) Burmistrz Cedyni  podaje do publicznej wiadomości projekt uchwały w sprawie wykazu kąpielisk oraz określenia sezonu kąpielowego na terenie gminy Cedynia w roku 2019. Uwagi i propozycje zmian do projektu uchwały można składać w sekretariacie Urzędu Miejskiego w Cedyni, Plac Wolności 1, w godzinach pracy urzędu w terminie do 21 dni od daty ukazania się niniejszego ogłoszenia.

Informacja ZGDO

W imieniu Przewodniczącego Zarządu Związku Gmin Dolnej Odry informujemy, że dnia 24.12.2018 r. i 31.12.2018 r. Biuro Związku Gmin Dolnej Odry z siedzibą w Chojnie przy ul. Narciarskiej 57 będzie nieczynne. Za zaistniałe utrudnienia przepraszamy.

Budżet na 2019 rok uchwalony

Budżet na 2019 rok uchwalony

Podczas III Sesji Rady Miejskiej w Cedyni radni jednogłośnie uchwalili budżet Gminy Cedynia na 2019 rok. Dochody budżetu Gminy zaplanowano w kwocie 20.397.383,00 zł natomiast wydatki zaplanowano w kwocie 22.128.227,00 zł. Deficyt budżetu wyniesie 1.730.844,00 zł i zostanie sfinansowany przychodami z zaciągniętych kredytów. Przedstawiamy szczegółową prezentację dotycząca budżetu na 2019 rok. Nagranie z sesji dostępne jest na naszym kanale na YouTube.

Informacja ZUS

Informacja ZUS

Szanowni Państwo, z dniem 1 stycznia 2019 r. weszły w życie przepisy ustawy z dnia 10 stycznia 2018 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze skróceniem okresu przechowywania akt pracowniczych oraz ich elektronizacją (Dz. U. z 2018 r. poz. 357). Poniżej prezentujemy materiały przekazane nam przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Szczecinie.

Sylwester pod chmurką

Sylwester pod chmurką

Czegoś takiego w okolicy jeszcze nie było! Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu przy współpracy z Agencją B.D.S.M Event- młodych mieszkańców gminy Cedynia, wspólnie organizują plenerową zabawę sylwestrową. Inicjatywa spotkała się z entuzjazmem mieszkańców nie tylko Cedyni, ale i okolicznych gmin.

Zaproszenie do składania ofert

Zarząd Województwa Zachodniopomorskiego zaprasza do składania ofert w ramach ogłoszonych otwartych konkursach ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego:

Życzenia świąteczne

Życzenia świąteczne

Życzymy Państwu, aby zbliżające się Święta Bożego Narodzenia upłynęły w miłej atmosferze, zdrowiu i spokoju, a Nowy 2019 Rok przyniósł wiele sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.

Mikołaj zawitał do strażaków

Mikołaj zawitał do strażaków

W dniu 28 grudnia 2018r. strażacy naszych Ochotniczych Straży Pożarnych zorganizowali gminne spotkanie opłatkowe. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście, Ks. Dziekan Proboszcz Kan. Michał Kostrzewa, Kierownik Komisariatu Policji w Cedyni aspirant sztabowy Robert Szpilski i Burmistrz Cedynia Adam Zarzycki.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring