Szukaj

Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiejnocy życzymy Państwu pięknych, słonecznych i radosnych Świąt, wzajemnej życzliwości i serdecznych spotkań przy wielkanocnym stole w gronie rodziny i przyjaciół. Niech Święta upłyną Wam w atmosferze pełnej optymizmu i nadziei na dobrą przyszłość, a radość płynąca z tego szczególnego okresu przyniesie spokój, optymizm i duchowe umocnienie.

Przytulić się do Batmana

A kto to do nas tak ślicznie łypie czarnymi oczkami z Międzyrzecza, słynnej krainy nietoperzy? Nie-to-perz? Nie-to-pies! 5-letni Batman (CD-16) uwielbia się tulić do ludzi i mieszka w schronisku „Nietoperek” w Międzyrzeczu. Przytul go... Kontakt Gmina Cedynia, tel. 91 43 17 822 (8:00-15:30).

Informacja

W związku z ponownymi wyborami w okręgu nr 1 do Rady Miejskiej w Cedyni w dniu 14 kwietnia 2019 r. Gminna Komisja Wyborcza w Cedyni pełni dyżur w Urzędzie Miejskim w Cedyni (sala nr 3) w godzinach od 7.00 do 21.00. telefon nr 91 43 17 819.

Bajka o Yogim

Miś Yogi to niedźwiedź grizzly, a jednak jest wesoły i zwariowany. Pies Yogi budzi respekt groźnym wyglądem, choć jest przyjacielski i opanowany. Miś Yogi ukradnie twój kosz piknikowy, a pies Yogi skradnie Twoje serce. Miś Yogi mieszka w Parku Narodowym Jellystone na wolności, a pies Yogi w Cedyńskim Parku Krajobrazowym w kojcu. Chcesz dopisać szczęśliwe zakończenie do bajki o Yogim? Zadzwoń – Gmina Cedynia, tel. 91 43 17 822 (8:00-15:30).

Życzenia dla gimnazjalistów

Cedyński gimnazjaliści pisali dziś jeden z najważniejszych egzaminów w swoim młodym życiu. To z jednej strony koniec, ale i początek nowej drogi w edukacji.  Życzymy wysokich wyników końcowych. Wszystkiego najlepszego na dalszej drodze kształcenia i powrotu do Cedyni z bagażem doświadczeń i wiedzy.

Mieć na imię CD-9

Dawno, dawno temu, w odległej galaktyce, żył R2-D2...? Nie! W odległej galaktyce, bo aż w schronisku w Margoninie, żył piesek CD-9. Wady: 1. trudne imię, 2. do ciemnego fraczka nosi białe skarpetki (uwaga, to facet!) Zalety: fantastyczny 4-letni towarzysz do kosmicznych zabaw. Kontakt: Gmina Cedynia, tel. 91 43 17 822 (8:00-15:30).

Spotkanie informacyjne w Pyrzycach

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt. Fundusze Europejskie na rozwój turystyki wodnej, rowerowej i poznawczej, które odbędzie się 16 kwietnia 2019 r. w godz. 11:00 – 13:30 w Starostwie Powiatowym w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce.

Komunikat

W dniu 10 kwietnia 2019 r. o godz. 08:41 zostanie przeprowadzony trening uruchomienia syren alarmowych na terenie gminy Cedynia, na czas 1 minuty. Celem treningu jest sprawdzenie funkcjonowania systemu wykrywania, alarmowania i ostrzegania ludności o zagrożeniach na terenie gminy.

Nowa palisada pod Górą Czcibora

Ruszyły prace pod Górą Czcibora – firma z Biskupina prowadzi od dziś roboty rozbiórkowe starej palisady. Do końca kwietnia powstanie nowa, większa konstrukcja. Projekt jest realizowany przez Zespół Parków Krajobrazowych województwa zachodniopomorskiego.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring