Szukaj

„Kompetencje kluczem do zatrudnienia” - formularze

Gmina Cedynia przy wsparciu firmy doradczej z sukcesem sięgnęła po środki z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Rada Miejska w Cedyni Uchwałą nr XXXV/378/2018 z dnia 13 czerwca 2018 r. skierowała projekt pn. „Kompetencje kluczem do zatrudnienia” do realizacji.

Rozpoczęcie roku szkolnego - rozkład jazdy

Uczniowie cieszą się ostatnimi dniami wakacji. Wielkimi krokami zbliża się jednak rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy autobusów na 3 września (poniedziałek) dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni oraz Szkoły Podstawowej w Piasku. Autobusy te dowiozą uczniów do szkoły lub bezpośrednio pod kościół, w zależności od miejscowości i godziny odjazdu. Prosimy o zapoznanie się. Uczniom i rodzicom życzymy powodzenia i samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Sprzątanie świata

Sprzątanie świata

Już w najbliższą sobotę, 22 września, posprzątamy razem świat! Akcja odbywać się będzie od godziny 9:00 do 11:00 w Cedyni oraz w każdym sołectwie. Dzieci sprzątają pod opieką wyznaczonych nauczycieli i we współpracy z sołtysami. Jednocześnie odbędzie się rajd rowerowy z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu. Zapraszamy!

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca uczniowie i nauczyciele z całej Polski zakończyli 9 miesięcy nauki i pracy. Teraz czeka ich 2 miesiące odpoczynku i nabierania sił na nowy rok szkolny. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku spotkali się o godzinie 9.15 na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Podczas apelu wyróżnieni zostali uczniowie z najlepszą średnią ocen, zachowaniem i frekwencją.

Narodowe Czytanie 2018

Narodowe Czytanie 2018

Narodowe Czytanie, pod patronatem prezydenta RP po raz kolejny odbyło się w Cedyni.

" Jak nie czytam jak czytam" - relacja

" Jak nie czytam jak czytam" - relacja

8 czerwca 2018 roku o godz. 10:00 tysiące uczniów z całej Polski  czytało w jednym czasie książki. Próbowali oni pobić ustanowiony rok temu rekord 459 409 osób czytających. Cedynia też czytała.

Nowy Rok Szkolny już się rozpoczął

Nowy Rok Szkolny już się rozpoczął

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 odbyła się 3 września, mszą świętą w kościele pw. Narodzenia NMP w Cedyni o godzinie 9.00. Następnie cała społeczność Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Cedyni zebrała się na uroczystym apelu. Pani dyrektor Monika Nawrot przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły, następnie przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. Nowym wicedyrektorem szkoły została pani Alicja Kordylasińska.

Laureaci konkursów przedmiotowych

Laureaci konkursów przedmiotowych

12 czerwca w Szczecinie Zachodniopomorski Wicekurator Oświaty pan Jerzy Sołtysiak wręczył nagrody laureatom konkursów przedmiotowych. Wśród nagrodzonych laureatów znalazł się nasz uczeń Jakub Artyszuk z klasy VIIa. Jakub ma podwójny powód do dumy.

Dzień Dziecka

Dzień Dziecka

1. czerwca na całym świecie dzieci mają swoje święto. Również w  naszej szkole  był to świąteczny dzień, nie tylko dlatego, że nie było wtedy zwykłych lekcji.  Dodatkowo  dopisała nam pogoda, humory i energia, której naprawdę trzeba mieć wiele, by pokazać pasje, poćwiczyć umiejętności oraz sprawdzić swoje siły w rozgrywkach sportowych… a wybornie  bawili  się wszyscy…  od dzieci z najmłodszej grupy przedszkolnej, po najstarszych uczniów gimnazjum!

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring