Szukaj

Zgłoś swój udział w 3. Festiwalu Cedynia na Okrągło

30 września 2017 r. spotkamy się na cedyńskim rynku, by podczas 3. polsko – niemieckiego festiwalu „Cedynia na okrągło” zaprezentować lokalne produkty z naszego regionu.

Program wydarzenia adresowany jest do mieszkańców regionu, jak i naszych sąsiadów z partnerskich gmin w Niemczech. Festiwal ma na celu promocję atrakcji turystycznych, twórczości i rzemiosła oraz produktów regionalnych.
Nie zabraknie podczas festiwalu spotkań z ludźmi kultury i sztuki, przedstawicielami organizacji społecznych, którzy będą inspirować nas do przedsiębiorczości w turystyce, jak i do aktywnego spędzania wolnego czasu.
Pokazom i warsztatom towarzyszyć będą prezentacje muzyczne w wykonaniu amatorskich zespołów śpiewaczych z naszego regionu.

Zapraszamy do współpracy i prezentacji rzemiosła, rękodzieła produktów kulinarnych i regionalnych. Festiwal to miejsce bezpośrednich spotkań z klientami i partnerami.

Informacje dla wystawców: Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 91 41 44 131, plac Wolności 4

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU DOC

Zgłoszenie udziału PDF

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring