Szukaj

Gmina Cedynia wyróżniona

Cedynia otrzymała pamiątkową statuetkę za udział w XXI Sportowym Turnieju Miast i Gmin. Nasza Gmina otrzymała wyróżnienie w kategorii miast do 5.000 mieszkańców.

W dniach 4-5 grudnia 2015r. w Międzyzdrojach odbyło się uroczyste podsumowanie 21 edycji Turnieju, podczas którego wręczono pamiątkowe nagrody ufundowane przez Urząd Marszałkowski województwa zachodniopomorskiego oraz Zarząd Zachodniopomorskiego Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej. Nagrody wręczał Prezes TKKF Tomasz Wołoszczuk oraz pani Grażyna Felczak z Ministerstwa Sportu i Turystyki. Gościem honorowym wydarzenia był Poseł Parlamentu Europejskiego prof. Bogusław Liberadzki.

Od 26 maja do 1 czerwca 2015 roku odbyła się XXI edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin, największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana w ramach VII Europejskiego Tygodnia Sportu dla Wszystkich. Głównym organizatorem na szczeblu centralnym była  Krajowa  Federacja  Sportu  dla  Wszystkich a w naszym województwie był tradycyjnie Zachodniopomorski Związek Towarzystw Krzewienia  Kultury  Fizycznej.  Inauguracja Turnieju w województwie zachodniopomorskim została przeprowadzona w Mirosławcu.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring