Szukaj

Gmina Cedynia promuje Pomorze Zachodnie

Gmina Cedynia otrzymała Certyfikat Partnera promującego Region Pomorza Zachodniego. Wyróżnienie przyznała nam Zachodniopomorska Agencja Rozwoju Turystyki, doceniając nasze zaangażowanie i wsparcie merytoryczne w projekcie AŻ PO MORZE.PL, który w tym roku miał formę czterotygodniowej podróży globtroterów - blogerów po regionie.

Gmina Cedynia promuje Pomorze Zachodnie

Projekt ten jest unikalną na skalę Polski inicjatywą promującą nasze województwo, podczas którego prezentowane są atrakcje turystyczne regionu, charakteryzującego się nie tylko dostępnością do morza, ale również setkami innych miejsc aktywnego wypoczynku połączonych wyjątkowo malowniczą przyrodą, również po sezonie. Do projektu AŻ PO MORZE organizator zaprosił 2 blogerów – Polaka i Anglika – którzy mieli okazję poznania walorów i skorzystania z wielu atrakcji Pomorza zachodniego. Globtroterzy dzielili się swoimi przeżyciami w formie wideo, tekstu i zdjęć w mediach społecznościowych.

naszych gości oprowadzali: Magdalena Jakołcewicz i Paweł Pawłowski

Gmina Cedynia promuje Pomorze Zachodnie

relacja podróżników z wizyty w Cedyni : http://azpomorze.pl/2015/09/13/tydzien-1-dzien-7-cedynia/#more-2620

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring