Szukaj

Dzień Lubiechowa Górnego - relacja

W ostatnią sobotę czerwca (30.06.2018 r.) odbył się festyn z okazji Dnia Lubiechowa Górnego. Było wiele atrakcji. Zaczęło się od przedstawienia teatralno-muzycznego pt. „Picnic Country Show” podczas którego dzieci wygrywały nagrody, a i dorośli doskonale się bawili.

Na dzieci czekał słodki poczęstunek oraz wiele ciekawych upominków. Nie zabrakło kolorowych baniek, malowania buziek, pysznego popcornu i kolorowej waty cukrowej, która miała wielu małych amatorów. Na scenie pojawiły się małe artystki z Lubiechowa Górnego, które zaśpiewały swoje ulubione piosenki. Kolejną atrakcją wieczoru był pokaz ratownictwa drogowego zaaranżowanego przez strażaków miejscowej OSP i MDP oraz strażaków z OSP w Cedyni. Dla członków Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej był to również ważny dzień, ponieważ zostali odznaczeni złotą, srebrną i brązową odznaką „MŁODZIEŻOWEJ DRUŻYNY POŻARNICZEJ”, przyznanej przez Prezydium Zarządu Oddziału Gminnego w Cedyni. Wieczór zakończył się zabawą taneczną z zespołem „4EVER”. Były też prezenty dla Lubiechowa w postaci dwóch nowych drewnianych donic, które niebawem zapełnią się kwiatami.

Serdeczne podziękowania kierujemy do wszystkich osób, które przyczyniły się do organizacji festynu z okazji Dnia Lubiechowa Górnego. Kolejny raz udowodniliśmy, że razem możemy wiele.

Sołtys i Rada Sołecka Lubiechowa Górnego.

GALERIA

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring