Szukaj

1. Piknik Paralotniowy na Dzikim Zachodzie Polski

Z okazji Dni Cedyni 2018 został zorganizowany 1. Piknik Paralotniowy na Dzikim Zachodzie Polski. Organizatorem pikniku był Norbert Pająk z grupy Motoparalotnie nad Odrą. Wraz z innymi miłośnikami latania należącymi do tej grupy przygotowali tą, trwającą 3 dni, wyjątkową imprezę.

Piknik rozpoczął się już w piątek, 22 czerwca. Na polanę nieopodal Góry Czcibora przybyło wielu pilotów, którzy chętnie przyjęli zaproszenia na Piknik.

Goście odwiedzający obóz paralotniarzy, mogli zapisać się na kurs, poznać tajniki związane z lataniem, wziąć udział w wielu warsztatach i być świadkami odważnych pokazów umiejętności w powietrzu. Uczestnicy zostali obdarowani gadżetami, między innymi koszulkami i breloczkami. Organizatorzy Pikniku zadbali również o najmłodszych – dzieci mogły korzystać z wielu animacji, gier i zabaw przygotowanych specjalnie dla nich. Organizatorzy składają najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy wspierali ich w przygotowaniu tego wydarzenia. Każdy gest pomocy był na wagę złota.

Podziękowania dla:
Anny i Wojtka Wołodźko – Skarbiec u Ani, Ale Odlot!, Małgorzaty Szałeckiej, Damiana Stępkowskiego, Koła Gospodyń Wiejskich z Czachowa, Barbary Sobiś, Sławomira Kruszyńskiego i Krzysztofa Góreckiego – Restauracja Ariva.

GALERIA

1. Piknik Paralotniowy na Dzikim Zachodzie Polski

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring