Szukaj

Na zdrowie Cedynia - przypomnienie

Nadchodzi wiosna, czas, w którym każdy zdejmuje z siebie ciężkie zimowe ubrania chcąc poczuć swobodę i ciepło, którym obdarza nas ta piękna pora roku. Dbanie o zdrowie jest ważnym aspektem w naszym życiu. Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu organizuje spotkanie pt. „Na zdrowie Cedynia”, które odbędzie się 17 marca 2018 na świetlicy osiedlowej o godzinie 17:00.

Wykład poprowadzi mgr Waldemar Kaczmarek, mieszkaniec Cedyni, właściciel apteki „Przyjazna”. Opowie on zgromadzonym o chorobie jaką jest borelioza, o jej skutkach, zapobieganiu i leczeniu. Ważne jest, aby być świadomym, ponieważ każdy myśli, że wie wszystko odnośnie wielu chorób, ale naprawdę warto zasięgnąć rad i opinii specjalistów. Te spotkanie będzie idealną okazją do tego, by pogłębić swoją wiedzę. Pan Kaczmarek odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania. Serdecznie zapraszamy – 17 marca 2018 o godzinie 17:00 na świetlicę osiedlową. Organizatorzy.

 Na zdrowie Cedynia

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring