Szukaj

Piłka nożna w Cedyni

W 2017 roku Przyszkolna Miniakademia Piłkarska w Cedyni wspólnie z UKS Czcibor Cedynia stworzyli drużynę Orlik 2007. To przedsięwzięcie okazało się świetnym pomysłem. Drużyna odniosła już kilka sukcesów, a w lidze zajmuje 2 miejsce. Na początku lutego zawodnicy wzięli udział w prestiżowym turnieju Dębno Cup i zajęli tam 2 miejsce.

Wyniki te sprawiły, że zarząd UKS Czcibor Cedynia postanowił od wakacji stworzyć kolejna grupę młodzików, ale żeby zrealizować ten plan potrzebne są odpowiednie fundusze.

Głównym celem jest zakup bramek odpowiednich dla danej grupy wiekowej. Niezbędne jest również kupno strojów piłkarskich, a na mecze wyjazdowe potrzebny jest autokar, za który również niejednokrotnie trzeba będzie zapłacić.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o sponsoring. Chcielibyśmy, żeby w Cedyni na nowo wzbudzić ducha sportu i zaangażować w to jak największą liczbę osób. Bez Państwa pomocy to się nie uda, dlatego apelujemy o wsparcie. Liczy się każdy gest. Każdy, kto chciałby wesprzeć finansowo drużynę przyszłości proszony jest o kontakt z Zarządem UKS Czcibor Cedynia.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Arkadiuszowi Bronakowskiemu i partnerowi z firmy Coca-Cola za dofinansowanie przy zakupie dresów dla dziecięcej drużyny Orlik 2007.

Piłka nożna w Cedyni

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring