Szukaj

Turniej Dębno Cup 2018

Drużyna Orlików starszych UKS :Czcibor Cedynia" zajęła II miejsce na turnieju organizowanym przez UKS Dębno. W zawodach wzięło udział 6 zespołów: UKS Dębno, Morzycko Moryń, Pomorzanin Cychry, Orzeł Trzcińsko Zdrój, Osadnik Myślibórz i Czcibor Cedynia.

Zgodnie z regulaminem drużyny rozegrały swoje mecze w systemie każdy z każdym. Nasz zespół kolejno swoje spotkania rozegrał z Osadnikiem Myślibórz 2 : 2, Orzeł Trzcińsko Zdrój 3 ; 6, Morzyckiem Moryń 3 : 2, Pomorzaninem Cychry 2 : 1, UKS Dębno 2 : 2. i po rundzie zasadniczej uplasował się na drugim miejscu. Dało to prawo walki o zwycięstwo w turnieju z niepokonanym Orłem Trzcińsko Zdrój. Wcześniej rozegrane zostały mecze o 5 miejsce, w którym UKS Dębno pokonał Osadnika Myślibórz, a w potyczce o 3 miejsce Morzycko Moryń wygrało z Pomorzaninem Cychry. W finale ze zwycięstwa cieszyli się zawodnicy z Trzcińska, którzy w serii rzutów karnych wygrali 3 : 2. Regulaminowy czas gry zakończył się wynikiem 4 : 4. W naszym zespole wystąpili od lewej na zdjęciu Grzegorz Grempka, Jakub Brzeziński, Ksawery Wojtasik,, Gracjan Tymczyszyn, Bryan Puchalski,Piotr Prysak (bramkarz), Jakub Czejda, Remigiusz Wójcik, Paweł Prysak, Paweł Słowiński, Michał Maćkowiak. Strzelcami goli dla naszej drużyny byli: Paweł Słowiński 8 goli, Paweł Prysak 3 gole Jakub Brzeziński 1 gol. Wśród wyróżnionych zawodników znalazł się Piotr Prysak, który odebrał statuetkę za najlepszego bramkarza. Brawa dla naszych Orlików za miejsce i postawę na całym turnieju. Wierzymy, że to dopiero początek sukcesów naszej drużyny.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring