Szukaj

"Sekretne życie drzew" – czyta Krystyna Czubówna

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu, Biblioteka Miejska, Gmina Cedynia mają zaszczyt zaprosić mieszkańców gminy i okolic na wydarzenie, które odbędzie się 15 października 2017 o godzinie 16.00 w Klasztorze w Cedyni (ul. Konopnickiej). Odwiedzi nas wyjątkowa osobistość, znana wszystkim głównie „ze słyszenia”. Pani Krystyna Czubówna – polska dziennikarka, prezenterka programów informacyjnych oraz lektorka audycji radiowych i filmów przyrodniczych, z czego właśnie słynie. Swoim spokojnym tonem głosu, ciekawą barwą przenosi słuchaczy w świat przyrody, zbliża do życia fauny i flory, a podczas prezentowania serwisów informacyjnych przekazuje ważne dla społeczeństwa informacje.

Swoją obecnością zaszczyci nas w ramach Festiwalu Czytania organizowanego przez Książnicę Pomorską. Pani Krystyna Czubówna przeczyta fragmenty książki nagrodzonej tytułem Książki Roku 2016 lubimyczytać.pl w kategorii Literatura faktu, publicystyka - Sekretne Życie drzew Petera Wohlbena. Człowiek ten to leśnik ponad dwudziestoletnim stażem w Zarządzie Lasów Państwowych w Niemczech. Obecnie opiekuje się lasami w Reńskich Górach Łupkowych. Tam z powodzeniem praktykuje leśnictwo oparte na ekologicznych i ekonomicznych podstawach. Jest częstym gościem w programach telewizyjnych. Swoją wiedzą chętnie dzieli się w licznych publikacjach i podczas seminariów.
Zachęcamy do wzięcia udziału w niniejszym wydarzeniu. Udział w takich przedsięwzięciach pozwala rozwijać się kulturalnie i daje nowe doświadczenia. Będzie to doskonała możliwość do poznania znanej osoby i wysłuchania ciekawej lektury.
Serdecznie zapraszamy.

Klasztor Cedynia, ul. Marii Konopnickiej 10, 15 października, godz. 16:00 "Sekretne Życie drzew" Petera Wohlbena – czyta Krystyna Czubówna.

Czyta Krystyna Czubówna

Foto: www.czubowna.pl

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring