Szukaj

Warsztaty wielkanocne

Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu serdecznie zaprasza na rodzinne warsztaty wielkanocne, podczas których zostaną wykonane stroiki świąteczne. Termin warsztatów – 09.04.2019 r. Miejsce: świetlica Osiedlowa.

Mroźna zima poszła w las, bo już wiosny nadszedł czas!

W dniu 21 marca Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu zorganizował powitanie wiosny. Zabawa zaczęła się od wiosennego pochodu, który przeszedł ulicami Cedyni na Plac Wolności, gdzie czekali już na nas strażacy oraz rodzice wraz z dziećmi. Na początku, na przygotowanym wcześniej ognisku, każdy mógł upiec sobie pyszne kiełbaski. Po posileniu się przyszedł czas na dalszą zabawę.

Koncert muzyki klasycznej

W imieniu organizatorów zapraszamy na koncert muzyki klasycznej, który odbędzie się w Czachowie 30 marca 2019 r. o godzinie 19:00.

"Czytanie na dywanie"

„Idzie Niebo ciemną nocą...” pod takim hasłem odbyło się marcowe „Czytanie na dywanie” w Bibliotece Miejskiej. Po wysłuchaniu wiersza Ewy Szelburg-Zarembiny pod tym samym tytułem dzieci żywo wzięły udział w dyskusji o tym, co możemy zobaczyć na niebie w różnych porach dnia.

Qultura Dźwięku

Dnia 16 marca w Dębnowskim Ośrodku Kultury odbyła się 5 edycja Qultury Dźwięku, gdzie Zespół Unisono zajęło I miejsce w kategorii zespoły wokalno-instrumentalne. W kategorii duety I miejsce zajęli Paweł Sim i Izabela Kamela, oraz w kategorii soliści również zajęli I miejsce.

Powitanie wiosny

Zapraszamy dzieci i młodzież wraz z rodzicami na wspólne powitanie wiosny 21 marca 2019 r. (czwartek). Startujemy o godz. 15:30 spod świetlicy Osiedlowej. Mile widziane kolorowe stroje! Czekamy na Was!

Dzień Kobiet 2019 - relacja

Kto chciał i przyjechał na zaproszenie Cedyńskiego Ośrodka Kultury i Sportu do Golic 9 marca br., na obchody Międzynarodowego Dnia Kobiet, nie żałował, bo zabawa była przednia. Wszystkie panie przywitane były przez burmistrza Cedyni Adama Zarzyckiego i przewodniczącego Rady Miejskiej Piotra Głowniaka kwiatkiem i lampką szampana, a po życzeniach odśpiewano gromkie “Sto lat”.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring