Szukaj

Punkt konsultacyjny w ramach IPK

30 listopada 2017 r. w godzinach 12.00- 15.30 w sali posiedzeń Urzędu Miejskiego w Cedyni na Placu Wolności zostanie zorganizowany punkt konsultacyjny w ramach Indywidualnego Planu Konsultacji (IPK) realizowanego w ramach projektu grantowego „Dobre konsultacje, dobry plan” Kujawsko- Pomorskiej Federacji Organizacji Pozarządowych i Fundacji Stabilo współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 2.19 Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.

Policyjna mapa zagrożeń

Informacja w sprawie konsultacji społecznych na terenie gminy Cedynia w dniu 23.11.2017 r. w sprawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa.

VI Puchar Bielinka za nami

VI Puchar Bielinka za nami

Już po raz szósty na akwenie wodnym wyrobiska kopalni Bielinek, gdzie króluje sandacz odbyły się otwarte zawody spinningowe z łódek.

Coroczny spis zwierząt

Informacja dla podmiotów utrzymujących zwierzęta gospodarskie (bydło, kozy, owce, świnie) o obowiązku corocznego spisu zwierząt.

Cykl jednodniowych szkoleń - ZODR Barzkowice

Polska Izba Produktu Regionalnego i Lokalnego realizuje cykl jednodniowych szkoleń dotyczących mechanizmów wsparcia dla producentów uczestniczących w systemach jakości żywności w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

Warsztaty dla mieszkańców

Warsztaty dla mieszkańców

Serdecznie zapraszamy na warsztaty dla mieszkańców Cedyni na których omawiana będzie zmiana miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego sześciu obszarów miasta Cedynia.

Informacja DIROW

Informacja DIROW

Informujemy, iż z dniem 1 listopada 2017r. nastąpiła zmiana siedziby Stowarzyszenia Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich. Wszystkich zainteresowanych pozyskaniem informacji nt. dotacji na obszary wiejskie, zapraszamy na ul. Flisaczą 43 II p. (budynek MBM2)

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed wystąpieniem silnego wiatru na terenie woj. zachodniopomorskiego. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 35 km/h do 50 km/h, z porywami od 75 km/h do 90 km/h, z zachodu i północnego-zachodu. Najsilniejsze porywy wystąpią w powiatach nadmorskich. Ważność: od godz. 18:00 dnia 10.11.2017 r. do godz. 10:00 dnia 11.11.2017 r.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąRejon Pamięci NarodowejSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa Gminy