Szukaj

"Bo murale są super - Garfield dla dzieci"

Dnia 24 lipca ogłoszone zostały wyniki oceny merytorycznej, zweryfikowanych formalnie wniosków nadesłanych do II terminu obrad Komisji Oceny Wniosków w ramach „Programu SPOŁECZNIK- zachodniopomorski system wspierania inicjatyw oddolnych” realizowanego przez Koszalińską Agencję Rozwoju Regionalnego S.A. na mocy umowy podpisanej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Zachodniopomorskiego.

Do dofinansowania zakwalifikował się wniosek „Bo murale są super – Garfield dla dzieci” złożony przez grupę nieformalną kibiców Granatowo- Bordowej Cedyni, których liderem jest Marcin Lipiński nad którym opiekę objął Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia.

Celem projektu jest pokazanie, że przez dobrą zabawę połączoną z dbaniem o estetykę miejsca w którym spędza się czas można zawrzeć wiele ciekawych znajomości. Wyciągnięcie dzieci i młodzieży z domu i nakłonienie ich do aktywności na świeżym powietrzu ma na celu pokazanie alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego. Obecnie młodzi ludzie czas wolny wolą spędzać przed komputerem. Możliwe jest zakorzenienie sztuki w uczestnikach, którzy wcześniej jej nie doceniali. Efektem będzie pozytywne rozładowanie energii oraz upowszechnienie sztuki wśród dzieci i młodzieży.

W ramach projektu zakłada się odnowienie elewacji na jednym z garaży. Pozwoli to na umilenie dzieciom czasu, a mieszkańców, turystów i gości nie będzie straszyć niestetyczny widok przy placu zabaw.

Malujemy razem, więc zapraszamy do włączenia się w akcję.

Zakończenie przewiduje się na 18 sierpnia 2017 roku na godzinę 18:00.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring