Szukaj

95. urodziny Pani Zofii Ziółkowskiej

Jubileusz 95. urodzin obchodziła w dniu 20 kwietnia 2017 r. mieszkanka Cedyni, pani Zofia Ziółkowska. Z tej okazji burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz oraz przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Nowak odwiedzili dostojną jubilatkę i  w imieniu mieszkańców gminy oraz swoim własnym złożyli jej najserdeczniejsze życzenia zdrowia, wszelkiej pomyślności oraz nieustającej pogody ducha.

95. urodziny Pani Zofii Ziółkowskiej

Pani Zofia jest mieszkanką gminy Cedynia już 71 lat. Wraz ze swoimi rodzicami i dziewięciorgiem rodzeństwa przybyła do Cedyni 3 maja 1946 r. z podberlińskiej miejscowości Damerow.  W 1947 roku wyszła za mąż i zamieszkała wraz z mężem w Bielinku. Od 1958 r. mieszka w Cedyni. Tu pracowała najpierw w rozlewni, a potem aż do emerytury w ośrodku zdrowia. Wychowała 3 dzieci: córki Urszulę i Annę oraz syna Andrzeja. Ma 6 wnuków i 3 prawnuków. 

Jan Paweł II o ludziach starszych mówił, że „są strażnikami pamięci zbiorowej i wyrazicielami wspólnych wartości, które stanowią podstawę i regułę życia społecznego”.  95 lat życia to niewątpliwie skarbnica wielu przeżyć i doświadczeń, które mogą stać się źródłem drogocennych rad i wskazówek, a przede wszystkim pozostają powodem dumy i nieocenionym dziedzictwem dla całej naszej społeczności.

Życzymy Pani Zofii wielu szczęśliwych lat w zdrowiu i miłości najbliższych.

95. urodziny Pani Zofii Ziółkowskiej

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring