Szukaj

Zaproszenie na pierwsze polsko-niemieckie spotkanie branży turystycznej w Dolinie Dolnej Odry

Szanowni Państwo, drogie Koleżanki, drodzy Koledzy, nadszedł już czas.  Czas na wzajemne poznanie się i spotkanie wśród Kolegów z branży. W regionie Doliny Dolnej Odry pojawia się coraz więcej ofert noclegowych, gastronomicznych, ofert organizacji wypoczynku i ciekawych produktów regionalnych. Wiemy jednak wszyscy, że często brakuje czasu na poznanie ofert w najbliższej nawet okolicy i nawiązanie kontaktów z potencjalnymi partnerami.

Czy chcielibyście Państwo polecić Waszym gościom/klientom restaurację po drugiej stronie Odry? A może Wasi goście poszukują noclegu blisko granicy? Czy chcielibyście pozyskać informacje na temat imprez organizowanych po obu stronach Odry, by móc zaoferować Waszym klientom atrakcyjny program pobytu? Czy też poszukujecie Państwo może regionalnych produktów spożywczych dla Waszej restauracji?

Polsko-niemieckie spotkania przedstawicieli branży turystycznej mają spełnić te oczekiwania. Serdecznie zapraszamy:
we wtorek, 10 listopada 2015 r.
o godz. 16,30 (do maks. 18,30)
w polsko-niemieckim miejscu spotkań w Centrum Turystyki Wodnej w Schwedt nad Odrą, ul. Regattastraße 3, 16303 Schwedt/Oder.

Chcemy zaoferować Państwu czas na wzajemne poznanie się i rozmowę, dlatego w programie spotkania skoncentrowaliśmy się na następujących punktach:
•    krótkie przedstawienie się uczestników spotkania
•    prezentacja firm: firmy agroturystyczne „Zur Tabakblüte” w Freidreichsthal i „Salveymühle” w Geesow oraz „Wiejski kocur” w Zatoni Dolnej
•    czas na rozmowy i poznanie się
•    krótka dyskusja o tematach kolejnych spotkań i ideach intensyfikacji współpracy
Planujemy, że spotkania przedstawicieli branży turystycznej odbywać się będą w przyszłości dwa razy w roku, zawsze w terminach poza głównym sezonem turystycznym.
Zapewniamy tłumaczenie podczas spotkania.

Będzie nam bardzo miło przywitać Państwa na spotkaniu i mamy nadzieję na ciekawe, inspirujące rozmowy.

Z serdecznymi pozdrowieniami

Susanne Pätzold Dyrektor wykonawczy Tourismusverein

Przemyslaw Konopka Koordynator spotkań polsko-niemieckich

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring