Szukaj

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Państwo! Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto, które przypomina o wielkiej wartości, jaką stanowi edukacja oraz o szczególnym posłannictwie i roli Tych, którzy tę wartość urzeczywistniają codzienną pracą.

W tym szczególnym dniu pragniemy gorąco podziękować wszystkim nauczycielom i pracownikom związanym z oświatą za pasję i entuzjazm oraz trud włożony w wychowanie i wykształcenie młodego pokolenia mieszkańców naszej Gminy, kształtowanie ich postaw patriotycznych, społecznych oraz wskazywanie ponadczasowych wartości.

Niech każdego dnia towarzyszy Wam pogoda ducha oraz twórcza pasja przekazywania wiedzy, kształtowania postaw młodych ludzi i wpływania na ich życiowe wybory. Życzymy Wam satysfakcji z pracy pedagogicznej, poczucia ważności wykonywanego zawodu. Niech przywiązanie i wdzięczność uczniów będzie nagrodą za trudy niełatwej pracy, a pamięć wychowanków stanowi dowód na to, jaką ważną rolę pełniliście w ich życiu.

Dzieciom i młodzieży życzymy nieustannego zapału do nauki: niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością, a szkolne lata pozostały w waszej pamięci jako wspomnienie miłych sympatycznych chwil.

Wszystkich Państwa jeszcze raz prosimy o przyjęcie najserdeczniejszych życzeń wielu radosnych chwil w codziennym życiu  oraz spełnienia osobistych marzeń.
 

Z wyrazami szacunku

 

Przewodniczący Rady Miejskiej
w Cedyni

Krzysztof Nowak

 

Burmistrz Cedyni

Gabriela Kotowicz

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring