Szukaj

Komunikat - ruch na moście granicznym

Uprzejmie informujemy, iż z zebranych informacji wynika, że w okresie od 5 lipca 2018 r. do 18 sierpnia 2018 r. prowadzone będą prace związane z remontem drogi federalnej nr 158 a na odcinku od przejścia granicznego Osinów Dolny – Hohenwutzen (wraz z remontem mostu granicznego) do skrzyżowania „Neuenhagener Kreuzung”.

W tym okresie powstaną znaczne utrudnienia w ruchu związane z koniecznością zamknięcia połowy szerokości jezdni i prowadzenia ruchu wahadłowego kierowanego sygnalizacją świetlną. Dodatkowo od dnia 16 lipca 2018 r. na okres 2 tygodni planowane jest również całkowite zamkniecie mostu dla ruchu kołowego (ruch pieszy będzie się odbywał przemiennie jedną stroną mostu). Konieczność zamknięcia mostu związana jest bezpośrednio z szerokością jezdni na moście, która ze względów technicznych nie pozwala na wprowadzenie ruchu wahadłowego.

Na okres zamknięcia mostu planowane jest wprowadzenie trasy objazdowej poprzez przejście graniczne Krajnik Dolny – Schwedt.

Ponadto informujemy, że dokładne daty zamknięcia mostu zostaną podane do publicznej wiadomości na minimum 7 dni przed planowaną datą zamknięcia

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring