Szukaj

Remont mostu granicznego

Uprzejmie informujemy, że w związku z planowanym remontem mostu granicznego w m. Osinów Dolny w ciągu drogi wojewódzkiej nr 124, Krajowy Zakład Drogownictwa Brandenburgii (Landesbetrieb Strassenwesen) w terminie od dnia 14.05.2018 r. do dnia 01.06.2018 r. planuje odnowić profilowane taśmy uszczelniające przy dylatacji na moście granicznym.

Podczas prowadzenia prac nastąpi połówkowe zamknięcie jezdni i wprowadzony zostanie wahadłowy ruch pojazdów przy użyciu sygnalizacji świetlnej.

Ponadto informujemy, iż z zebranych informacji wynika, że w okresie od 5 lipca 2018 r. do 18 sierpnia 2018 r. prowadzone będą prace związane z remontem drogi federalnej nr 158 a na odcinku od przejścia granicznego Osinów Dolny – Hohenwutzen (wraz z remontem mostu granicznego) do skrzyżowania „Neuenhagener Kreuzung”. W tym okresie powstaną znaczne utrudnienia w ruchu związane z koniecznością zamknięcia połowy szerokości jezdni i prowadzenia ruchu wahadłowego kierowanego sygnalizacją świetlną. Dodatkowo w tym terminie planowane jest również całkowite zamkniecie mostu dla ruchu kołowego (ruch pieszy będzie się odbywał bez ograniczeń), na okres około 2 tygodni. Konieczność zamknięcia mostu związana jest bezpośrednio z szerokością jezdni na moście, która ze względów technicznych nie pozwala na wprowadzenie ruchu wahadłowego.

Na okres zamknięcia mostu planowane jest wprowadzenie trasy objazdowej poprzez przejście graniczne Krajnik Dolny – Schwedt.

Remont mostu granicznego

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring