Szukaj

Dzień Strażaka

Z okazji Dnia Strażaka pragniemy złożyć Wam, drodzy Druhowie i Druhny z OSP i MDP funkcjonujących na terenie naszej gminy, podziękowania za trud i odwagę, jakie wkładacie codziennie w imię Waszej służby. Dziękujemy Wam za ofiarność ponoszoną w wypełnianiu Waszych obowiązków, za poświęcenie w ochronie życia, zdrowia i mienia ludzkiego.

Dziękujemy za to, że stale wzbogacacie dorobek polskiego pożarnictwa oraz za godny podziwu profesjonalizm podczas akcji ratowniczych i gaśniczych.

Pragniemy życzyć Wam wszystkim, aby te codzienne wysiłki przynosiły radość i satysfakcję, a innym inspirację  do działań na rzecz zbiorowego pożytku. Życzymy bezpiecznej służby i zawsze szczęśliwych powrotów z akcji. Niech Wam służy dobre zdrowie, a strażackie szczęście i wszelka pomyślność towarzyszy każdemu działaniu na niwie zawodowej, społecznej, a także każdej sferze osobistego zaangażowania. Niech Wam się wiedzie.

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz
Przewodniczący Rady Miejskiej Krzysztof Nowak

Dzień Strażaka

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring