Szukaj

Kwiatami Cedynię upiększamy - trzecia edycja konkursu

Burmistrz Cedyni ogłasza trzecią edycję konkursu pt. „Kwiatami Cedynię upiększamy” na najładniejszy ogródek przydomowy, balkon, posesję oraz przestrzeń publiczną o nagrodę Przewodniczącego Rady Miejskiej w Cedyni.

Przedmiotem konkursu jest wybór i nagrodzenie najładniejszego ogrodu przydomowego, balkonu, posesji oraz przestrzeni publicznej w gminie Cedynia.

Celem jest zaktywizowanie mieszkańców gminy Cedynia do systematycznej dbałości o estetykę najbliższego otoczenia, promocja pomysłowości oraz nowatorskich rozwiązań dekoracyjnych stosowanych przez mieszkańców w swoich ogrodach, na balkonach i posesjach oraz zagospodarowanie przestrzeni publicznej, takiej jak otocznie świetlicy wiejskiej, przystanku lub innych miejsc w obrębie sołectw, a także zwrócenie uwagi mieszkańców na walory krajobrazu gminy Cedynia oraz poszanowanie środowiska naturalnego.

Termin dostarczania kart zgłoszeniowych: od dnia 28 maja 2018 do dnia 04 lipca 2018.

Serdecznie zapraszamy Państwa do udziału. Zachęcamy do pochwalenia się pracą, jaką wkładają Państwo w wygląd swoich ogrodów oraz jej efektami.

Szczegóły:
ZARZĄDZENIE BURMISTRZA CEDYNI NR 45/2017 z dnia 23.03.2017 r.
REGULAMIN KONKURSU
REGULAMIN PRAC KOMISJI
KARTA ZGŁOSZENIOWA (podstawa prawna dotycząca ochrony danych osobowych ulegnie zmianie po 25 maja 2018r.)

Kwiatami Cedynię upiększamy - trzecia edycja konkursu

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring