Szukaj

Mam wpływ na rozwój swojej gminy

Chcesz, żeby gmina, w której mieszkasz i pracujesz miała możliwość prężnego rozwoju i stwarzania nowych perspektyw? Możesz wskazać w Urzędzie Skarbowym Gminę Cedynię, jako miejsce zamieszkania lub miejsce, w którym prowadzisz swoją działalność, aby Twój podatek był inwestowany tu, gdzie mieszkasz i z niego korzystasz.

Szanowni Państwo!

Rozwój gminy Cedynia to nasz wspólny cel. Zwracam się do Państwa z apelem o to, aby świadomie i celowo dysponować swoimi podatkami. Gwarantuję, że warto przekazać je na rzecz gminy Cedynia.

Jeśli prowadzą Państwo na terenie naszej gminy swój biznes, warto przemyśleć przekazanie swojego podatku dochodowego na jej rzecz. To przecież tutaj dojeżdżacie Państwo każdego dnia, tutaj ciężko pracujecie Państwo po to, żeby godnie żyć. Namawiam zatem do tego, aby wesprzeć rozwój miejsca, w którym pracujemy.

Środki z podatku dochodowego od osób fizycznych, czyli z rozliczeń rocznych w PIT, w około 40% wracają do gminy wskazanej przez podatnika, jako miejsce zamieszkania i prowadzenia działalności. Dla ułatwienia decyzji poniżej znajdą Państwo druk ZAP-3, który należy wysłać lub dostarczyć do Urzędu Skarbowego.

Drodzy Państwo, bądźmy świadomymi mieszkańcami. Miejmy wpływ na to, co dzieje się w naszej gminie. To najlepsze, co możecie zrobić dla siebie i dla społeczności – mieć czynny wpływ na sprawy lokalne i być wzorowym obywatelem.

Postaw na Cedynię – ona postawi na Ciebie.

Gabriela Kotowicz - Burmistrz Cedyni

ZAP-3 - zgłoszenie aktualizacyjne osoby fizycznej będącej podatnikiem

Mam wpływ na rozwój swojej gminy

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring