Szukaj

Jubilaci z gminy Cedynia

Pod koniec roku 2017, a dokładnie 28 grudnia, Burmistrz Gabriela Kotowicz wraz z Przewodniczącym Rady Miejskiej Krzysztofem Nowakiem oraz inspektorem Urzędu Stanu Cywilnego Zbigniewem Kwaśniewskim, odwiedzili  seniorów zamieszkujących naszą gminę, którzy obchodzili piękne jubileusze.

Pani Stefania Słobodzian z Żelichowa obchodziła  90 urodziny, pani Leokadia Cudziło z Radostowa również 90, a pan Jan Pociej z Lubiechowa Dolnego ukończył 98 lat i jest najstarszym mieszkańcem naszej Gminy.

Jubilaci  otrzymali piękne bukiety kwiatów oraz listy gratulacyjne, w których podkreślono jak ważną rolę odgrywają w naszej społeczności gminnej i że to Oni tworzyli historię w czasach powojennych, gdyż byli jednymi z pierwszych osiedlających się na terenie gminy Cedynia. Są to dla nich wyjątkowe przeżycia, gdyż potrafią cieszyć się z każdego przejawu pamięci o nich. Wszyscy byli ogromnie wzruszeni, wspominali swoje młode lata i znajomych, których niestety już nie ma pośród nas, ale pozostali w pamięci.

Cieszymy się, że możemy sprawiać radość takimi gestami. Jubilaci, którzy przeżywają swoje każde kolejne urodziny w wieku seniora na terenie naszej gminy Cedynia, to osoby wyjątkowe, skarbnice wiedzy na temat historii naszych miejscowości. Są to bardzo często nasi rodzice, dziadkowie i pradziadkowie, z których jesteśmy dumni i życzymy kolejnych pięknych rocznic w zdrowiu, radości i cieple grona najbliższej rodziny.

Chcielibyśmy raz jeszcze życzyć Jubilatom samych wspaniałości, a przede wszystkim zdrowia, które jest najważniejsze – póki ono dopisuje można podołać wszystkiemu. Życzymy kolejnych lat przeżytych w szczęściu.

Wszystkiego najlepszego!

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring