Szukaj

Umowa o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia

W dniu dzisiejszym, tj. 24.11.2017 r. na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz podpisała umowę o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia na realizację zadania pn. „Poprawa infrastruktury Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego w Cedyni, etap I – Budowa wiaty przebieralni i zaplecza socjalnego dla ratownika oraz remont ogrodzenia” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

Umowa o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia

Całkowita wartość projektu to 105 602,36 zł a wysokość wnioskowanego dofinansowania to 67 194,00 zł. W wyniku realizacji projektu 300 mb ogrodzenia zostanie zastąpione nowym ogrodzeniem panelowym. Zamontowana zostanie również nowa brama wjazdowa i furtka wejściowej na teren ośrodka. W miejsce dotychczasowych kontenerów, pełniących funkcje pomieszczeń dla ratownika, wybudowany zostanie nowy budynek przebieralni, w skład którego wejdzie: pomieszczenie gospodarcze dla ratownika oraz trzy kabiny przebieralni, w tym jedno przystosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Realizacja zadania ma być zakończona do grudnia 2018 r.

Foto: http://www.wzp.pl/biuro-prasowe/biuro-prasowe/aktualnosci/lokalne-inicjatywy-z-unijna-pomoca

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring