Szukaj

Taja czeka na właściciela

Uosobienie łagodności i psiej gracji w typie owczarka belgijskiego. W oczach jednocześnie słodycz i tęsknota.  Oto nasza "psia Pocahontas", księżniczka Taja. Kontakt Gmina Cedynia (8:00-15:30), tel. 91 43 17 822.

Informacja o spotkaniu

Uprzejmie informujemy, że w dniu 26 marca 2019 r. o godzinie 12:00 na sali posiedzeń w Urzędzie Miejskim w Cedyni odbędzie się spotkanie dotyczące realizacji inwestycji „Zadanie 1b.2 Prace modernizacyjne na Odrze granicznej” w ramach Projektu Ochrony Przeciwpowodziowej w Dorzeczu Odry i Wisły.

Zebrania Wiejskie w Sołectwie Orzechów i Łukowice

ZARZĄDZENIE NR 29/2019  BURMISTRZA CEDYNI z dnia 14 marca 2019 r. w sprawie zwołania Zebrań Wiejskich dla wyboru Sołtysów i Rad Sołeckich w miejscowościach Orzechów i Łukowice.

Dzień Sołtysa

Z okazji Dnia Sołtysa składamy wszystkim sołtysom z terenu Gminy Cedynia wyrazy podziękowania za zaangażowanie, wkład pracy i aktywną postawę na rzecz wspólnoty lokalnej. Życzymy dużo zdrowia, pozytywnego nastroju, optymizmu, pogody ducha, radości, wszelkiej pomyślności, wytrwałości oraz sukcesów w działalności sołeckiej.

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet mamy zaszczyt i przyjemność złożyć wszystkim Paniom najserdeczniejsze życzenia, dużo zdrowia, szczęścia, radości, wytrwałości w realizacji własnych planów, aby każdy dzień był dla Was wyjątkowy.  Życzymy, aby zawsze pamiętano o Waszej codziennej pracy, nieustannym trudzie, poświęceniu i trosce o innych oraz nadawanym przez Was sensie życia.

Wybory Sołtysów i Rad Sołeckich

Zakończył się cykl Zebrań Wiejskich dla wyboru Sołtysów i Rad Sołeckich w Gminie Cedynia. W dwóch z czternastu sołectw (Łukowice, Orzechów) nie udało się wybrać Sołtysa i Rady Sołeckiej, wybory będą powtórzone w najbliższym terminie o którym poinformujemy. Poniżej przedstawiamy aktualnych Sołtysów Gminy Cedynia.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring