Szukaj

Zachodniopomorski Program Antysmogowy

Zapraszamy na spotkanie informacyjne w Cedyni z wicemarszałkiem województwa zachodniopomorskiego Jarosławem Rzepą - Zachodniopomorski Program Antysmogowy – termomodernizacja budynków mieszkalnych wraz z wymianą źródeł ciepła.

Spotkanie informacyjne w Pyrzycach

W  dniu 17 maja 2019 r. zapraszamy do udziału w spotkaniu informacyjnym pn. Zachodniopomorski Program Antysmogowy – termomodernizacja budynków mieszkalnych wraz z wymianą źródeł ciepła.

Targi Inkontakt 2019

Już po raz 15. Miasto Schwedt i Związek Przedsiębiorców Regionu Uckermark organizują dwudniowe targi INKONTAKT, w których uczestniczy wielu wystawców z Polski i Niemiec . W wydarzeniu udział mogą  wziąć firmy i przedsiębiorstwa różnych branż oraz stowarzyszenia. Organizatorzy zapewniają bogaty program kulturalny, w tym występy artystyczne grup z Polski.

Lord adoptowany

Czy chcesz posłuchać historii o pewnym Lordzie….? Pamiętaj jednak - nie wszystkie życiorysy cedyńskich psiaków mają iście Disney’owskie zwroty akcji i happy endy.

Harmonogram szczepień psów

Uprzejmie informujemy, że Urząd Miejski w Cedyni otrzymał z przychodni weterynaryjnej p. Jagusza (ul. Mickiewicza 10, 74-500 Chojna) harmonogram szczepień psów w gminie Cedynia.

74. rocznica forsowania Odry

W sobotę 27 kwietnia odbyły się uroczystości 74. rocznicy forsowania Odry.Główne obchody zaplanowano na przy Pomniku Wdzięczności 1 Armii Wojska Polskiego w Starych Łysogórkach,  na cmentarzu wojennym, na którym pochowani są żołnierze biorący udział w Operacji Berlińskiej.

Ogólnopolska akcja #sadziMY

Nadleśnictwo Mieszkowice serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w ogólnopolskiej akcji #sadziMY zainicjowanej przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Andrzeja Dudę. 26 kwietnia br. w godzinach 9:00-18:00 w siedzibie Nadleśnictwa Mieszkowice dla każdego chętnego będzie czekała do odbioru sadzonka, którą należy posadzić na własnym gruncie, aby móc później drzewko samodzielnie pielęgnować i podziwiać, jak z roku na rok rośnie.

Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkiejnocy życzymy Państwu pięknych, słonecznych i radosnych Świąt, wzajemnej życzliwości i serdecznych spotkań przy wielkanocnym stole w gronie rodziny i przyjaciół. Niech Święta upłyną Wam w atmosferze pełnej optymizmu i nadziei na dobrą przyszłość, a radość płynąca z tego szczególnego okresu przyniesie spokój, optymizm i duchowe umocnienie.

Informacja

W związku z ponownymi wyborami w okręgu nr 1 do Rady Miejskiej w Cedyni w dniu 14 kwietnia 2019 r. Gminna Komisja Wyborcza w Cedyni pełni dyżur w Urzędzie Miejskim w Cedyni (sala nr 3) w godzinach od 7.00 do 21.00. telefon nr 91 43 17 819.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring