Szukaj

Spotkanie informacyjno-konsultacyjne

Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Dolnoodrzańska Inicjatywa Rozwoju Obszarów Wiejskich zaprasza na spotkanie informacyjno-konsultacyjne dotyczące zasad opracowania wniosków w ramach ogłoszonych naborów.

Nasz LPR na wykazie programów rewitalizacji gmin woj. zachodniopomorskiego

W dniu 29 listopada 2017 roku Uchwałą Nr XXX/310/2017 Rada Miejska w Cedyni w sprawie zmiany Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia na lata 2017-2023 zatwierdziła poprawioną wersję Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Cedynia na lata 2017-2023. Dokument wraz z ponownym wnioskiem o wpis programu rewitalizacji do wykazu został wysłany do Wydziału Zarządzania Strategicznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego.

Ostrzeżenie przed silnym wiatrem

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego ostrzega przed wystąpieniem silnego wiatru na obszarze województwa zachodniopomorskiego w godz. 12:00 - 22:00 dn. 12.12.2017 r. Prognozuje się wystąpienie silnego wiatru o średniej prędkości od 30 km/h do 45 km/h, z porywami do 75 km/h, z południowego zachodu i zachodu. Najsilniejsze porywy wystąpią w subregionie nadmorskim.

Cedynia - gmina na szóstkę!

Gmina Cedynia bierze udział w plebiscycie Głosu Szczecińskiego - Gmina na szóstkę! Startujemy w dwóch kategoriach: Gmina przyjazna mieszkańcom oraz Gmina przyjazna turystom. Na łamach portalu gs24.pl można zobaczyć nasze wizytówki.

Spotkanie w Postel Wolgast

Spotkanie w Postel Wolgast

23 listopada 2017 roku odbyło się spotkanie z Matthiasem Kneipem w Postel Wolgast. Jest to znany niemiecki pisarz, publicysta i polonista oraz autor wielu ciekawych książek m.in. „111 powodów, by kochać Polskę”. Jest również dziennikarzem i polskim mówcą oraz członkiem redakcji czasopisma „East-West. Perspektywy europejskie” i Ambasadorem Niemiecko-Polskiej Organizacji Młodzieżowej.

Lokalny Punkt Informacyjny w Cedyni

Lokalny Punkt Informacyjny w Cedyni

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Pyrzycach zaprasza osoby z terenu gminy Cedynia na bezpłatne konsultacje w zakresie możliwości uzyskania wsparcia ze środków Unii Europejskiej.

Umowa o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia

Umowa o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia

W dniu dzisiejszym, tj. 24.11.2017 r. na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz podpisała umowę o przyznaniu dofinansowania Gminie Cedynia na realizację zadania pn. „Poprawa infrastruktury Ośrodka Rekreacyjno-Sportowego w Cedyni, etap I – Budowa wiaty przebieralni i zaplecza socjalnego dla ratownika oraz remont ogrodzenia” w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich  na lata 2014-2020.

Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa

W dniu 23.11.2017 r., w świetlicy na Sójczym Wzgórzu odbyły się konsultacje społeczne w sprawie Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa. Podczas spotkania podkom. Robert Panna Naczelnik Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komisariatu Policji w Chojnie przedstawił prezentację, którą zamieszczamy. Prosimy o zapoznanie się z jej treścią.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąRejon Pamięci NarodowejSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa Gminy