Szukaj

Wyjątkowa konferencja szkoleniowo-informacyjna

Wyjątkowa konferencja szkoleniowo-informacyjna

"Myślę pozytywnie" to program kompleksowego wsparcia dzieci i młodzieży, rodziców i nauczycieli w profilaktyce zdrowia psychicznego oraz upowszechniania wiedzy na jego temat.

Szkolenie w Barzkowicach

Szkolenie w Barzkowicach

W dniu 21 listopada w siedzibie Zachodniopomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach z inicjatywy Stowarzyszenia Rzeźników i Wędliniarzy Rzeczypospolitej Polskiej organizowane jest szkolenie.

I sesja Rady Miejskiej w Cedyni

I sesja Rady Miejskiej w Cedyni

Informujemy, że zgodnie z Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Szczecinie II z dnia 4 listopada 2018 r., w sprawie zwołania pierwszej sesji nowo wybranej rady w celu złożenia ślubowania przez radnych oraz burmistrza, pierwsza sesja nowo wybranej Rady Miejskiej w Cedyni obędzie się 23 listopada 2018 r. o godzinie 15:00 w Urzędzie Miejskim w Cedyni, Plac Wolności 1 (sala posiedzeń).

Pomoc finansowa pogorzelcom

Pomoc finansowa pogorzelcom

Zwracamy się z apelem o pomoc finansową dla rodzin z Mieszkowic, które 31 października br. w wyniku pożaru straciły dorobek całego życia.  Darowizny finansowe można wpłacać na konto gminy:

Konsultacje społeczne

Przekazujemy informację o rozpoczętych konsultacjach społecznych projektu uchwały Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego w sprawie określenia programu ochrony środowiska przed hałasem dla województwa zachodniopomorskiego wraz ze strategiczną oceną oddziaływania na środowisko skutków realizacji tego programu.

Wodowanie łodzi

Wodowanie łodzi

Pod koniec października odbyło się przekazanie sprzętu ratowniczego dla OSP z gminy Cedynia. Ochotnicza Straż Pożarna z Osinowa Dolnego otrzymała również łódź ratowniczą. W dniu wczorajszym, tj. 4.11.2018 r. odbyła się uroczystość ochrzczenia, poświęcenia i wodowania łodzi.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring