Szukaj

Jubileusz 90-lecia urodzin Pani Janiny Targańskiej

Piękny jubileusz swych 90. urodzin obchodziła 15 stycznia 2017 r. Pani Janina Targańska, mieszkanka Cedyni. Szacowna Jubilatka tę szczególną rocznicę świętowała w gronie rodziny, która specjalnie na tę okazję zjechała do naszego miasta z różnych zakątków Polski.

W uroczystościach uczestniczyła też burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz, która w imieniu mieszkańców gminy oraz swoim własnym złożyła Jubilatce najserdeczniejsze życzenia, przede wszystkim zdrowia, wszelkiej pomyślności i pełnych radości dni.

Jubileusz 90-lecia urodzin Pani Janiny Targańskiej

Pani Janina Targańska jest  świadkiem powojennej historii Cedyni niemal od początku. Mieszka tu od kwietnia 1946 roku, kiedy to jako 19-letnia dziewczyna wraz ze swoją rodziną  osiedliła się   w naszym mieście. Tu w 1947 r. wyszła za mąż, wychowała 4 córki, doczekała się 10 wnuków i 15 wnucząt.  Pani Janina otoczona jest wspaniałą opieką i miłością rodziny. Mimo osiągniętego godnego wieku, cieszy się dobrym samopoczuciem, pogodnym podejściem do całego świata i poczuciem humoru.

Jubileusz 90-lecia urodzin Pani Janiny Targańskiej

Pani Janino!
Niech pogoda ducha i optymizm nigdy Panią nie opuszczają, a kolejne lata niech Pani  upływają w atmosferze miłości i wsparcia.

Jubileusz 90-lecia urodzin Pani Janiny Targańskiej

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring