Szukaj

Sukces Stanisława Martyki w Barzkowicach

Hodowca Koni Zimnokrwistych, mieszkaniec Żelichowa - Stanisław Martyka wziął udział w XV Zachodniopomorskiej Wystawie Hodowlanej Koni podczas targów rolnych w Barzkowicach. Przygotował ogiera Biesal, którego dzierżawi od Stada Ogierów Nowe Jankowice i startował z nim w kategorii wystawowej ogierów zimnokrwistych. Biesal zdobył tytuł Viceczempiona Ogierów Zimnokrwistych.

Stanisław Martyka praktycznie od zawsze prowadzi hodowlę koni zimnokrwistych, która wciąż się powiększa. Niejednokrotnie już został nagradzany za wkład w rozwój Polskiego Związku Hodowców Koni, a także przygotowywał konie, które zdobywały najważniejsze tytuły na wystawach. Pierwszym jego sukcesem był start z ogierem Ławnik, którego był właścicielem i hodowcą od urodzenia, zdobył on tytuł Czempiona w swojej kategorii.

Kilka lat temu, również w Barzkowicach, startował z ogierem Bler, który zdobył tytuł Czempiona w swojej kategorii, a także Czempionat całej wystawy.

Sukces Stanisława Martyki w Barzkowicach

Sukces Stanisława Martyki w Barzkowicach

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring