Szukaj

Kolejne spotkania WWW

W ramach projektu WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek w świetlicy wiejskiej w Łukowicach w czwartek 30 sierpnia 2018 roku, w godzinach 19:00-22:00 młodzież i dorośli oglądali poradnik o nauce pozytywnego myślenia z Bradley Cooper oraz Jennifer Lawrence. Film spodobał się obecnym 18 osobom, które mimo długiego seansu wyszły z sali zadowolone.

Natomiast w piątek 31 sierpnia 2018 roku, od godziny 18:00 słychać było śmiech dzieci podczas filmu animowanego, który udowadniał, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać. Udział w spotkaniu wzięło 42 osoby.
Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia wraz z grupą nieformalną (Grzegorz Szablewski, Monika Zarzycka, Marlena Jaworska) realizują projekt ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, z programu Społecznik 2018.  Współorganizatorzy wydarzenia to Sołtys wraz z Radą Sołecką Łukowic, Gmina Cedynia oraz Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu.

Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne spotkania, które odbędzie się już w czwartek 06 września 2018 r. o godzinie 19:00.

Kolejne spotkania WWW

Kolejne spotkania WWW

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring