Szukaj

30-31 sierpnia WWW w Łukowicach

Zapraszamy na kolejne spotkania w ramach projektu WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek które odbędą się w świetlicy wiejskiej w Łukowicach:

- czwartek 30 sierpnia 2018 roku, start o godzinie 19:00- poradnik dla młodzieży i dorosłych, o nauce pozytywnego myślenia z Bradley Cooper oraz Jennifer Lawrence. Film kilkukrotnie nominowany do Oskarów;
- piątek 31 sierpnia 2018 roku, start o godzinie 18:00- film animowany dla całych rodzin, który udowadnia, że więzy rodzinne są siłą, której nic nie jest w stanie pokonać.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest drobny poczęstunek (napoje, suche przekąski) oraz pamiątka z Łukowic. Projekt jest realizowany przez Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia wraz z grupą nieformalną (Grzegorz Szablewski, Monika Zarzycka, Marlena Jaworska) ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, z programu Społecznik 2018.  Współorganizatorzy wydarzenia to Sołtys wraz z Radą Sołecką Łukowic, Gmina Cedynia, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu.

30-31 sierpnia WWW w Łukowicach

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring