Szukaj

Relacja z 2 części WWW

W piątek 24 sierpnia 2018 roku, o godzinie 17:00 rozpoczął się drugi seans filmowy przygotowany przez Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia oraz  grupę nieformalną.

Dzieci, młodzież i dorośli obejrzeli wspólnie film o dwóch kumplach z podstawówki, którzy uwielbiają rysować komiksy. Było wesoło. W spotkaniu uczestniczyło 20 osób. Zapewniony był drobny poczęstunek (napoje, suche przekąski) oraz dla pamiątka z Łukowic.

Projekt WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek realizowany jest ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, z programu Społecznik 2018.  

Liczymy na to, że wspólne spotkania z filmem pozwolą na większą integrację społeczeństwa oraz mamy nadzieję ubogacą ofertę świetlicy.

Dodatkowo podczas tego spotkania w ramach funduszu sołeckiego zasadziliśmy przed świetlicą wiejską kwiatki, które przy współpracy mieszkańców będą nam ukwiecać otoczenie, aż do przymrozków. Dziękujemy za obecność i zapraszamy na kolejne spotkania. Już niedługo więcej informacji.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring