Szukaj

Relacja z 1 części WWW

We wtorek 14 sierpnia 2018 roku, o godzinie 19:00 rozpoczął się pierwszy seans filmowy przygotowany przez Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia oraz  grupą nieformalną. Dzieci, młodzież i dorośli obejrzeli wspólnie film o wakacjach pewnego chłopca.

Agata Kulesza i Tomasz Kot pokazali się jako rodzice najzabawniejszego chłopca świata.W spotkaniu uczestniczyło 27 osób. Zapewniony był drobny poczęstunek (napoje, suche przekąski) oraz dla każdego pamiątka z Łukowic. Projekt WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek realizowany jest ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, z programu Społecznik 2018. Liczymy na to, że wspólne spotkania z filmem pozwolą na większą integrację społeczeństwa oraz mamy nadzieję ubogacą ofertę świetlicy. Jednocześnie zapraszamy do współpracy wszystkie sołectwa, a sołectwu Lubiechów Górny składamy serdeczne podziękowania za zaangażowanie i zapraszamy do dalszej współpracy. Już wkrótce więcej informacji o kolejnych spotkaniach w ramach projektu.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring