Szukaj

WWW w Łukowicach cz. 1

Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia wraz z grupą nieformalną (Grzegorz Szablewski, Monika Zarzycka, Marlena Jaworska) podpisał umowę na dofinansowanie projektu WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek, ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, z programu Społecznik 2018.

Zakładanym rezultatem projektu jest zakup rocznego Parasola Licencyjnego pozwalającego na wyświetlanie filmów w pomieszczeniu świetlicy wiejskiej w Łukowicach.

Planuje się zorganizowanie co najmniej 5 wspólnych wieczorów. Wspólne wieczory z filmem pozwolą na większą integrację społeczeństwa oraz ubogaci ofertę świetlicy.

Zapraszamy na 1 Spotkanie, które odbędzie się we wtorek 14 sierpnia 2018 roku, start o godzinie 19:00.

Krótka zapowiedź wyświetlanego filmu: Koniec szkoły to najszczęśliwszy dzień w roku dla dzieci. Wystarczy spakować walizki i można ruszać w wymarzoną wakacyjną podróż. A ta zaprowadzi bohatera w sam środek malowniczej Bretanii. Od partyjki golfa w urokliwym pensjonacie, przez rejs do Wyspy Mgieł, na harcerskim obozie skończywszy – wszędzie, gdzie pojawi się Mikołajek, czeka go moc niezapomnianych przygód.

Dla każdego uczestnika przewidziany jest drobny poczęstunek (napoje, suche przekąski) oraz pamiątka z Łukowic. Współorganizatorzy wydarzenia to Sołtys wraz z Radą Sołecką Łukowic, Gmina Cedynia, Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu.

WWW w Łukowicach cz. 1

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring