Szukaj

Koncert muzyki klasycznej

Koncert muzyki klasycznej

Koncert muzyki klasycznej w Czachowie odbędzie się w sobotę, 18 sierpnia 2018 r. o godzinie 20:00. Zapraszamy w imieniu organizatorów.

Niecodzienny mecz w Lubiechowie Górnym

Niecodzienny mecz w Lubiechowie Górnym

Do nietypowego spotkania piłkarskiego doszło w piątek 03. sierpnia 2018 r. na boisku sportowym w Lubiechowie Górnym. Druhowie OSP Lubiechów Górny zmierzyli się z członkami miejscowej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej.

WWW w Łukowicach cz. 1

WWW w Łukowicach cz. 1

Uczniowski Klub Sportowy Czcibor Cedynia wraz z grupą nieformalną (Grzegorz Szablewski, Monika Zarzycka, Marlena Jaworska) podpisał umowę na dofinansowanie projektu WWW- Wspólny Wiejski Wypoczynek, ze środków otrzymanych od Samorządu Województwa Zachodniopomorskiego, z programu Społecznik 2018.

Lipcowe atrakcje w Łukowicach - relacja

Lipcowe atrakcje w Łukowicach - relacja

Pierwszy miesiąc wakacji za Nami, sołectwo Łukowice przy współpracy z Gminą Cedynia oraz Cedyńskim Ośrodkiem Kultury i Sportu zorganizowało w tym czasie dla swoich mieszkańców i wszystkich gości następujące atrakcje:

Lubiechów Górny w Rewalu

Lubiechów Górny w Rewalu

W dniu 26 lipca 2018 r. mali i więksi mieszkańcy Lubiechowa Górnego uczestniczyli w wycieczce do Rewala. Pierwszą atrakcją była wizyta w Parku Wieloryba, gdzie przewodnik opowiadał uczestnikom ciekawostki z życia stworzeń żyjących w morzach i oceanach, angażował wszystkich do aktywnej zabawy.

Dzień Mamy i Taty w Lubiechowie Górnym

Dzień Mamy i Taty w Lubiechowie Górnym

W dniu 19.05.2018 r. w świetlicy wiejskiej w Lubiechowie Górnym odbył się występ w wykonaniu dzieci i młodzieży z Lubiechowa Górnego, dedykowany wszystkim rodzicom. Były wiersze i piosenki, konkursy z nagrodami dla rodziców i dzieci. Dla przybyłych gości przygotowany został słodki poczęstunek. Było wesoło i sympatycznie.

Spotkanie z Mikołajem w Lubiechowie Górnym

Spotkanie z Mikołajem w Lubiechowie Górnym

W dniu 13.01.2018 r. w świetlicy wiejskiej w Lubiechowie Górnym odbyła się zabawa mikołajkowa dla dzieci. W trakcie zabawy, przygotowanej i prowadzonej przez Agencję Artystyczną Krzysztof Gajewski ze Szczecina, głównym bohaterem był oczywiście święty Mikołaj, a także Boby Cygan, który wymarzył sobie pod choinkę skrzypce.

Społecznik w Łukowicach - relacja i podziękowania

Społecznik w Łukowicach- relacja i podziękowania

„Łukowice mają fajne donice”- m.in. takie zdania budowała młodzież obecna podczas akcji „Razem wieś upiększamy i atrakcje zapewniamy”, która odbyła się w sobotę, 26 sierpnia w Łukowicach, gmina Cedynia.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring