Szukaj

Zasłużony dla Gminy Cedynia

Pani Emilia Karpiak  seniorka ze Stowarzyszenia Emerytów i Rencistów w Cedyni otrzymała tytuł Zasłużony dla Gminy Cedynia. Już minęło kilka dni od  uroczystości w naszej Gminie Cedynia t.j. Dni Cedyni, 70Lecie Oświaty w Gminie Cedynia  i nadania tytułu Zasłużony  dla Gminy Cedynia dla seniorki naszego Stowarzyszenia pani Emilii Karpiak. Uczestniczyliśmy  w tym uroczystym spotkaniu i razem przeżywaliśmy  te uroczyste chwile. Na wszystkich spotkaniach rozmawiamy o  tak ważnym dla nas wydarzeniu. Uczestniczyliśmy  także w spotkaniu nad Odrą  (błogosławieństwo  wody). Spotkanie z historią pod Górą Czcibora to  żywa lekcja historii dla wszystkich szczególnie dla naszych dzieci i wnuków.

Zasłużony dla Gminy Cedynia

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring