Szukaj

Niezależne Cedyńskie Towarzystwo Wędkarskie "Miętus"

Niezależne Cedyńskie Towarzystwo Wędkarskie „Miętus” funkcjonuje na terenie Gminy Cedynia od 2003 roku jako towarzystwo posiadające osobowość prawną, zarejestrowane w Krajowym Rejestrze Sądowym. Towarzystwo ma w dorobku kilkanaście imprez wędkarskich, w tym ogólnopolskie.

Działalność stowarzyszenia, które w stawia przed sobą cel organizowania wędkarstwa jako racjonalnej formy wypoczynku i rekreacji skierowana jest na stworzenie wędkarzom dogodnych warunków wędkowania rozwijając jednocześnie w nich umiłowanie do przyrody. W ten sposób realizuje również cele i zadania władz Gminy.

Towarzystwo za cel główny wybrało promowanie nadodrzańskiego rejonu od ujścia rzeki Warty do wsi Piasek , rejonu unikalnego pod względem przyrodniczym. Zachęcamy inne środowiska wędkarskie do aktywności , tym mocniej, że pod względem turystyki i wędkarstwa, pomimo ogromnych możliwości naszego regionu, jest przysłowiowa pustynia. Wędkarzy , którzy mają życzenie wstąpić w nasze szeregi i razem z nami pragną realizować nasze cele serdecznie zapraszamy.

Zgodnie z §13 naszego Statutu członkiem zwyczajnym Towarzystwa może być każda osoba fizyczna, która ukończyła 16 lat, posiada kartę wędkarską, uznała Statut Towarzystwa oraz regulaminy połowów, a także uiściła opłatę członkowską i wpisowe.

Deklaracje członkowskie można pobrać poniżej lub otrzymać u następujących członków władz Stowarzyszenia:

Prezes – Tadeusz Mażol,
tel. 668 474 094 (możliwość : do godz. 16:00 sklep wędkarski SANDACZ w Chojnie)

Skarbnik – Krzysztof Świerczyński
tel.604 998 278 (możliwość: do godz. 17:00 Salon fryzjerski ADA Osinów Dolny 33)

Kom.Rewizyjna – Grażyna Mażol
tel. 600 88 30 91 (możliwość: do godz 15:30 Urząd Miejski w Cedyni pok. nr 2)


DEKLARACJA CZŁONKOWSKA

Niezależne Cedyńskie Towarzystwo Wędkarskie


Skarby Łowiska Bielinek

V Puchar Bielinka w królestwie sandacza

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring