Szukaj

Spotkanie Wigilijne

7 grudnia 2018 r. odbyło się spotkanie wigilijne Stowarzyszenia w Restauracji "Piast". Na początku spotkania odczytano przesłanie wigilijne, przez zarząd stowarzyszenia, złożyliśmy sobie nawzajem życzenia po czym zasmakowaliśmy wyśmienitych potraw wigilijnych. Przy kolacji śpiewane były kolędy, dzięki czemu poczuliśmy magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Wigilia jest jedynym, niepowtarzalnym wieczorem. Niech nie gaśnie on nigdy w naszych sercach, czyniąc nas coraz lepszymi, wspaniałomyślnymi wobec innych. W każdej chwili bądźmy pomocni, gdy ktoś w pobliżu będzie potrzebował wsparcia. Niech gwiazda betlejemska prowadzi nas do tych, którzy pragną serdeczności, by z nadzieją i optymizmem patrzeć w przyszłość.

Zarząd Stowarzyszenia wraz z członkami pragnie gorąco podziękować całemu zespołowi Restauracji "Piast" za wyśmienite potrawy, a w szczególności kucharzom pod czujnym okiem Pawła Sojki oraz profesjonalnej i miłej obsłudze.

Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych "Bądź Bliżej Nas" w Cedyni pragnie złożyć wszystkim zdrowych, rodzinnych oraz spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring