Szukaj

Nowy numer Gazety

Po raz piąty zapraszamy czytelników do lektury naszego biuletynu. „Cedynia na okrągło” nr 5/wrzesień 2016, jest już dostępna w wersji tradycyjnej i elektronicznej.

Czytelnicy znajdą tu programy zbliżających się wydarzeń: Dożynek Gminnych, Jarmarku Cysterskiego, 2 Festiwalu Cedynia na okrągło i  Jubileuszu 60lecia OSP w Lubiechowie Górnym.

Polecamy także artykuły dotyczące planów i projektów związanych z rozwojem turystyki, w jakich nasza gmina uczestniczy: m.in. rewitalizacja mostu kolejowego w Siekierkach, remont wieży widokowej, rozbudowa sieci tras rowerowych.

W biuletynie również podsumowanie sezonu turystycznego oraz wydarzeń jakie miały miejsce podczas tegorocznych Dni Cedyni.

Wydawcą biuletynu jest Centrum Promocji i Turystyki w Cedyni. Jest to wydawnictwo bezpłatne.

Zapraszamy do lektury.

Wydawnictwo bezpłatne - dostępne m.in. w Muzeum Regionalnym, w Urzędzie Miejskim, świetlicach wiejskich, w punktach IT w regionie, oraz w wersji elektronicznej na stronie www.cedynia.pl

„Cedynia na okrągło” nr 5/wrzesień 2016

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring