Szukaj

Klasa VIa na wycieczce w Warszawie

Klasa VIa na wycieczce w Warszawie

W dniach 08.05-11.05 uczestniczyliśmy w wycieczce do Warszawy. Pomysłodawcą i organizatorem wycieczki była p. Andżelika Hajdaś,  a towarzyszyły jej p. Renata Misiura i p. Agnieszka Czerniawska. Wycieczka rozpoczęła się w Cedyni o godzinie 1.00 w nocy.

iTeatr w szkole w Piasku

iTeatr w szkole w Piasku

15 maja 2018 r. uczniowie Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku po raz kolejny obejrzeli spektakl internetowy w ramach projektu „Internetowy Teatr TVP”. Tym razem dzieci z klas I-III wzięły udział w transmisji „Piotrusia Pana”  w wykonaniu aktorów Teatru Maska w Rzeszowie.

Sukces Zespołu Sygnalistów

Sukces Zespołu Sygnalistów

Zespół Sygnalistów ze Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku już po raz drugi wziął udział w Lubuskim Festiwalu Muzyki Myśliwskiej. Przegląd zespołów odbył się w sobotę 12 maja w Gorzowie Wielkopolskim. To była już XV. edycja tego konkursu.

Święto Konstytucji 3 Maja

Święto Konstytucji 3 Maja

Dnia 27 kwietnia 2018 r. w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku odbył się uroczysta akademia z okazji 227. rocznicy uchwalenia Konstytucji Trzeciego Maja. Uroczysty charakter temu wydarzeniu nadało odegrania hymnu rzeczpospolitej Polskiej - "Mazurka Dąbrowskiego" - oraz przybliżenie najważniejszych wydarzeń i osób z tamtych czasów.

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Dnia 24 kwietnia 2018 roku uczniowie i nauczyciele Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku wzięli udział w grze terenowej w Rezerwacie Bielinek. Impreza była zorganizowana w związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi. Została ona przeprowadzona przy współpracy z Nadleśnictwem Chojna.

Międzynarodowy Dzień Ziemi

Międzynarodowy Dzień Ziemi

W dniu 23 kwietnia, uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego obchodzili Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej okazji wybrali się z opiekunami w teren, aby posprzątać okolicę. Cedynia jest pięknym miasteczkiem, o które należy dbać, aby mieszkańcom żyło się dobrze. Sprzątanie Cedyni uczniowie rozpoczęli od pola namiotowego, następnie udali się w stronę amfiteatru i basenu. Wszyscy chętnie działali, pogoda dopisała. Mamy nadzieję na więcej takich inicjatyw w Cedyni.

Przedstawienie "Klub Wesołych Czarownic"

Przedstawienie "Klub Wesołych Czarownic"

W piątek 2 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku odbyło się przedstawienie teatralne przygotowane przez Agencję Artystyczną Krzysztofa Gajewskiego. W występie,  w ramach warsztatów dziecięcego studia teatralnego, wzięli udział uczniowie klas I-III, którzy od rana ćwiczyli role przydzielone im przez pana Gajewskiego.

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego podsumowali pierwszy semestr nauki

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego podsumowali pierwszy semestr nauki

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni podsumowali już 1 semestr nauki. 30 stycznia odbył się apel, podczas którego zostały omówione wyniki w nauce, frekwencja oraz zachowanie uczniów. Najlepsi uczniowie ze szkoły zostali wyróżnieni stypendiami, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring