Szukaj

„Kompetencje kluczem do zatrudnienia” - formularze

Gmina Cedynia przy wsparciu firmy doradczej z sukcesem sięgnęła po środki z Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Rada Miejska w Cedyni Uchwałą nr XXXV/378/2018 z dnia 13 czerwca 2018 r. skierowała projekt pn. „Kompetencje kluczem do zatrudnienia” do realizacji.

Sprzątanie świata

Sprzątanie świata

Już w najbliższą sobotę, 22 września, posprzątamy razem świat! Akcja odbywać się będzie od godziny 9:00 do 11:00 w Cedyni oraz w każdym sołectwie. Dzieci sprzątają pod opieką wyznaczonych nauczycieli i we współpracy z sołtysami. Jednocześnie odbędzie się rajd rowerowy z okazji Europejskiego Dnia Bez Samochodu. Zapraszamy!

Narodowe Czytanie 2018

Narodowe Czytanie 2018

Narodowe Czytanie, pod patronatem prezydenta RP po raz kolejny odbyło się w Cedyni.

Nowy Rok Szkolny już się rozpoczął

Nowy Rok Szkolny już się rozpoczął

Inauguracja roku szkolnego 2018/2019 odbyła się 3 września, mszą świętą w kościele pw. Narodzenia NMP w Cedyni o godzinie 9.00. Następnie cała społeczność Zespołu Szkolno - Przedszkolnego w Cedyni zebrała się na uroczystym apelu. Pani dyrektor Monika Nawrot przywitała uczniów, rodziców, nauczycieli i wszystkich pracowników szkoły, następnie przedstawiła wychowawców poszczególnych klas. Nowym wicedyrektorem szkoły została pani Alicja Kordylasińska.

Rozpoczęcie roku szkolnego - rozkład jazdy

Uczniowie cieszą się ostatnimi dniami wakacji. Wielkimi krokami zbliża się jednak rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019. Poniżej przedstawiamy rozkład jazdy autobusów na 3 września (poniedziałek) dla Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni oraz Szkoły Podstawowej w Piasku. Autobusy te dowiozą uczniów do szkoły lub bezpośrednio pod kościół, w zależności od miejscowości i godziny odjazdu. Prosimy o zapoznanie się. Uczniom i rodzicom życzymy powodzenia i samych sukcesów w nowym roku szkolnym.

Zakończenie roku szkolnego

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca uczniowie i nauczyciele z całej Polski zakończyli 9 miesięcy nauki i pracy. Teraz czeka ich 2 miesiące odpoczynku i nabierania sił na nowy rok szkolny. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku spotkali się o godzinie 9.15 na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Podczas apelu wyróżnieni zostali uczniowie z najlepszą średnią ocen, zachowaniem i frekwencją.

" Jak nie czytam jak czytam" - relacja

" Jak nie czytam jak czytam" - relacja

8 czerwca 2018 roku o godz. 10:00 tysiące uczniów z całej Polski  czytało w jednym czasie książki. Próbowali oni pobić ustanowiony rok temu rekord 459 409 osób czytających. Cedynia też czytała.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring