Szukaj

Wycieczka uczniów z Piasku

Dnia 27 maja 2015 roku uczniowie klas IV-VI naszej szkoły wybrali się na wycieczkę do Cedyni z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego.

Uczniowie odwiedzili Urząd Miejski w Cedyni i na ręce Pani Burmistrz Gabrieli Kotowicz przekazali życzenia oraz wykonany przez uczennicę naszej szkoły herb Cedyni. Dzieci złożyły także życzenia i słodkie upominki wszystkim urzędnikom. W ramach wyjazdu uczniowie mieli okazję wziąć udział w lekcji bibliotecznej przygotowanej przez pracowników Biblioteki w Cedyni. Następnie zwiedzili Muzeum Regionalne oraz obejrzeli panoramę miasta z wierzy widokowej. Wycieczka zakończyła się na Grodzisku, gdzie uczniowie rywalizowali ze sobą w sztafecie wiedzy. Dzień był pełen wrażeń. Uczniowie zmęczeni, ale zadowoleni wrócili do domów.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring