Szukaj

Szkolne jasełka

Magiczny czas Świąt Bożego Narodzenia to wspaniała okazja do spotkań przy wigilijnym stole w blasku świec, z kolędą na ustach. 

22  grudnia, w murach naszej szkoły wokół Świętej Rodziny i żłóbka z maleńkim Jezusem zgromadziliśmy się wspólnie, by podzielić się opłatkiem i rozpocząć uroczyste oczekiwanie na jedno z najważniejszych Świąt w tradycji chrześcijańskiej.

Pani Dyrektor Joanna Patrzykowska, powitała wszystkich gości i złożyła serdeczne życzenia z okazji nadchodzących świat, a także uroczyście wraz z panią kierownik ZAS-u p. Agnieszką Nykiel, wręczyła nagrody jubileuszowe oraz gratulacje paniom Żanecie Noworolnik i Lidii Bandyszewskiej. 

Wspaniałe jasełka przygotowali uczniowie klas III, pod opieką pań Barbary Patrzykowskiej  i  Agnieszki  Szustakiewicz. Całość przedstawienia, przeplatana była kolędami  tworzącymi  niepowtarzalny klimat radości i refleksji, które śpiewaliśmy wspólnie z występującymi. Po części oficjalnej uczniowie rozeszli się na spotkania z wychowawcami  w swoich klasach, a zaproszeni goście i nauczyciele mogli spotkać się na wspólnym poczęstunku w pokoju nauczycielskim. Dziękujemy za przyjęcie zaproszenia na Wigilię szkolną byłym pracownikom Szkoły Podstawowej, którzy uświetnili te uroczystości.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring