Szukaj

Pogadanka "Obudź czujność, CZAD I OGIEŃ"

Wśród spotkań uczniów z naszej szkoły z przedstawicielami różnych instytucji, organizacji i urzędów mieliśmy spotkanie również ze Strażakami z Gminy Cedynia, którzy w krótkiej pogadance przedstawili naszym uczniom zagrożenia płynące z niewłaściwego korzystania z urządzeń grzewczych oraz z niebezpieczeństwa wynikającego z nieszczelnych przewodów kominowych.

Szczególną uwagę panowie strażacy poświęcili samemu pojęciu czadu i jego zabójczemu, podstępnemu działaniu na życie i zdrowie człowieka. Dziękujemy za spotkanie.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring