Szukaj

Konkurs Tesco "Przyszłość na talerzu"

Uczniowie klas VI uczestniczą w konkursie Tesco "Przyszłość na talerzu". „Przyszłość na talerzu” to 13. edycja konkursu dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Nagrody możemy otrzymać za mobilizację lokalnej społeczności (głosowanie), ale też za zaangażowanie zespołu w wykonanie zadań.

Zadanie już wykonaliśmy, dlatego prosimy bardzo o głosy na naszą pracę plastyczną w terminie od 1 grudnia 2015 r. do 14 grudnia 2015 r.  Głosujemy na najciekawszą pracę z każdego województwa, która zasługuje na dodatkową nagrodę. Po zalogowaniu wystarczy kliknąć w menu w ikonę podpisaną „Galeria prac”. Dzięki wyszukiwarce łatwo znajdziecie każdy zespół. Przypominamy – z jednego konta można oddać dowolną liczbę głosów, ale tylko jeden głos dziennie na konkretną pracę Udział w konkursie to szansa nie tylko na rozwinięcie swoich talentów: filmowych, kulinarnych, medialnych, muzycznych, plastycznych i wielu innych. To możliwość zrobienia kreatywnych zajęć lekcyjnych oraz zdobycia cennych nagród dla swojej szkoły.

http://tescodlaszkol.pl/galeria-prac#

Praca "Od uprawy do potrawy"

Konkurs Tesco

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring