Szukaj

Zakończenie roku szkolnego

22 czerwca uczniowie i nauczyciele z całej Polski zakończyli 9 miesięcy nauki i pracy. Teraz czeka ich 2 miesiące odpoczynku i nabierania sił na nowy rok szkolny. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku spotkali się o godzinie 9.15 na uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Podczas apelu wyróżnieni zostali uczniowie z najlepszą średnią ocen, zachowaniem i frekwencją.

Burmistrz Cedyni Gabriela Kotowicz wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Krzysztofem Nowakiem gratulowali uczniom, a następnie pani Grażynie Federowicz, która wygrała konkurs na dyrektora szkoły w Piasku i przez następne lata będzie działać na rzecz uczniów i nauczycieli w szkole w Piasku.

Uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni, rodzice i zaproszeni goście zebrali się o godzinie 10:30, aby uroczyście zakończyć rok szkolny. Podczas apelu gratulowano pani Celinie Woja-Mroczkowskiej jubileuszu pracy zawodowej. Wielu uczniów Zespołu Szkolno-Przedszkolnego i ich rodziców otrzymało listy gratulacyjne za wysokie wyniki w nauce, wzorową frekwencję oraz za osiągnięcia sportowe i naukowe. Najlepsi uczniowie otrzymali wyróżnienia w postaci stypendiów. Gratulujemy wszystkim nagrodzonym i życzymy dalszych sukcesów na kolejne lata nauki.

Życzymy wszystkim udanych wakacji!

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Imienny wykaz głosowań radnychInterpelacje i zapytaniaSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring