Szukaj

Ślubowanie pierwszoklasistów

24 października 2017 r. wszyscy uczniowie klasy pierwszej Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku złożyli uroczyste ślubowanie na sztandar szkoły. W obecności rodziców, kolegów, nauczycieli i zaproszonych gości, uczniowie zostali włączeni do społeczności szkolnej.

O tym, że najmłodsi są już gotowi do wstąpienia w poczet uczniów naszej szkoły, świadczyć mogło ich zachowanie oraz zaprezentowane przez nich wiersze i piosenki.  Dzieci, mimo dużej tremy, zaprezentowały się znakomicie. Aktu pasowania na ucznia dokonała dyrektor Grażyna Fedorowicz. Nie miała żadnych wątpliwości, gdy dotykając ramion dzieci wielkim piórem, z dumą przyjmowała ich do grona szkolnej braci. Uczniowie otrzymali swój pierwszy ważny dokument, legitymację szkolną oraz pamiątkowy dyplom. Ponadto prezenty przygotowali też: Pani Dyrektor, Rada Rodziców, Samorząd Uczniowski oraz rodzice. Po uroczystości dzieci i ich goście udali się do klasy na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Dzień był bardzo miły i pełen niezapomnianych wrażeń.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Lokalny Program RewitalizacjiKonsultacje społeczneSołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring