Szukaj

Przedstawienie "Klub Wesołych Czarownic"

Przedstawienie "Klub Wesołych Czarownic"

W piątek 2 marca 2018 roku w Szkole Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku odbyło się przedstawienie teatralne przygotowane przez Agencję Artystyczną Krzysztofa Gajewskiego. W występie,  w ramach warsztatów dziecięcego studia teatralnego, wzięli udział uczniowie klas I-III, którzy od rana ćwiczyli role przydzielone im przez pana Gajewskiego.

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego podsumowali pierwszy semestr nauki

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego podsumowali pierwszy semestr nauki

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni podsumowali już 1 semestr nauki. 30 stycznia odbył się apel, podczas którego zostały omówione wyniki w nauce, frekwencja oraz zachowanie uczniów. Najlepsi uczniowie ze szkoły zostali wyróżnieni stypendiami, a ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne.

Nowy rozkład jazdy autobusów szkolnych

W nowy semestr wchodzimy z nowymi pomysłami, pełni siły po dwutygodniowym wypoczynku podczas ferii. Nowy semestr to moment, w którym każdy z uczniów obiecuje sobie osiągnięcie jeszcze lepszych wyników w nauce, żeby bieżący rok szkolny zakończyć z jak najlepszymi ocenami na świadectwie. Zespół Szkolno-Przedszkolny w Cedyni i Szkoła Podstawowa w Piasku przedstawiają Państwu nowy rozkład jazdy autobusów. Prosimy o zapoznanie się z nim, gdyż nastąpiło kilka zmian w dowozach.

Podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy szkołami

Podpisanie umowy partnerskiej pomiędzy szkołami

W gimnazjum w Angermunde, 13.01.2018 roku została podpisana umowa partnerska pomiędzy  Einstein-Gymnasium (Gimnazjum im. Einsteina) a Zespołem Szkolno-Przedszkolnym w Cedyni. Od lat cedyńska szkoła współpracuje ze szkołami z Niemiec, między innymi właśnie z Gimnazjum im. Einsteina.

Uroczyste otwarcie sali gimnastycznej

6 grudnia – Mikołajki, jest dniem szczególnym. Jest dniem przepełnionym radością i oczekiwaniem na prezenty. Ogromnym prezentem dla mieszkańców gminy Cedynia było zakończenie remontu sali gimnastycznej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym. To właśnie 6 grudnia odbyło się uroczyste otwarcie sali. Wydarzenie zgromadziło wszystkich uczniów szkoły oraz zaproszonych gości.

"Orzeł Przyrodniczy"

Dnia 30.11.2017 r. 13 uczniów Szkoły Podstawowej im. Leśników Polskich w Piasku przystąpili do Ogólnopolskiego Konkursu "Orzeł Przyrodniczy". Odbywał się on w trzech kategoriach wiekowych: dla klas 2-3, 4-5 oraz 6-7. Był to test jednokrotnego wyboru składający się z 21 pytań. Do każdego pytania podane były 4 odpowiedzi, z których tylko jedna była poprawna.

Narodowe Święto Niepodległości - Piasek

Narodowe Święto Niepodległości - Piasek

Narodowe Święto Niepodległości to polskie święto państwowe obchodzone co roku 11 listopada. Dzień ten jest symbolem miłości do ojczyzny, walki o wolność, wiary i zwycięstwa. Po 123 latach niewoli nasza Ojczyzna odzyskała niepodległość.

"Śniadanie Daje Moc"

"Śniadanie Daje Moc"

8 listopada to Europejski Dzień Zdrowego Jedzenia i Gotowania (ang. „European Day of Healthy Food and Cooking”), ustanowiony w 2007 roku przez ówczesnego Komisarza ds. Zdrowia Markosa Kyprianou. Dzień ten jest obchodzony w kilku krajach Europy Zachodniej, m.in. w Wielkiej Brytanii. Już od siedmiu lat 8 listopada, wspólnie ze szkołami z całej Polski, obchodzimy dzień pod hasłem:  Śniadanie Daje Moc.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Cedyński Ośrodek KulturySołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaMuzeum Regionalne w CedyniPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedynia na okrągłoCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring