Szukaj

Sukces cedyńskich uczniów na powiatowych eliminacjach OMTTK

Drużyna z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni w składzie: Filip Felsztyński, Roksana Borucka i Julia Jędrzejek zajęła drugie miejsce w eliminacjach powiatowych 47. Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Turystyczno-Krajoznawczego, które zorganizowano w sobotę 9 marca 2019 r. w Gryfinie. Naszych uczniów przygotowywała nauczycielka Justyna Kozakiewicz.

Gminne eliminacje turnieju „Młodzież zapobiega pożarom”

Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni oraz Szkoły Podstawowej w Piasku 12 marca 2019 r. wzięli udział w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

Pasowanie na czytelnika

Uczniowie klas pierwszych zostali uroczyście przyjęci w poczet czytelników Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni. Podczas pierwszej części uroczystości dzieci złożyły przysięgę, którą  następnie  osobiście podpisały swoim imieniem.

Cedyńskie przedszkolaki na sportowej imprezie w Bad Freienwalde

„Cudem nie jest to, że skończyłem. Cudem jest to, że się odważyłem zacząć" - takim mottem można podsumować udział dzieci z grupy „Słoneczek” z Przedszkola Miejskiego w Cedyni w XVIII Halowej Olimpiadzie Przedszkoli w Bad Freienwde.

Mały Konkurs Recytatorski

Dnia 05.03.2019 r. w Bibliotece Miejskiej w Cedyni odbył się gminny przegląd Małego Konkursu Recytatorskiego, którego organizatorem był Cedyński Ośrodek Kultury i Sportu. Konkurs odbył się w 3 kategoriach klas: I-III, IV-VI, VII-VIII i gimnazja.

Rekrutacja na rok szkolny 2019/2020

Dyrekcja Zespołu Szkolno-Przedszkolnego informuje, że składanie wniosków o przyjęcie dziecka do Przedszkola Miejskiego w Cedyni lub oddziału przedszkolnego w szkole na rok 2019/2020 trwa od 1 marca do 26 marca 2019 r. Zapisy dzieci do klas I szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020 będą trwały od 1 marca do 26 marca 2019 r.

Stypendium za wybitne osiągnięcia

Podczas IV Sesji Rady Miejskiej w Cedyni Burmistrz Cedyni Adam Zarzycki oraz Przewodniczący Rady Miejskiej Piotr Głowniak nagrodzili stypendiami uczniów za wybitne wyniki w nauce oraz za osiągnięcia sportowe.

Sukces cedyńskiej szkoły w międzyszkolnym konkursie języka angielskiego

Przedstawiciele Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Cedyni 18 lutego 2019 r. wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Chojnie. Z przyjemnością ogłaszamy, że zespół w składzie: Weronika Nieścioruk, Szymon Portkowski oraz Zuzanna Kruszyńska zajęli PIERWSZE miejsce! Rywalizowali z uczniami z Chojny, Brwic, Stołecznej, Widuchowej i Nawodnej. Rozwiązywali zadania sprawdzające znajomość języka angielskiego.

Informacje

Dla mieszkańcówDla turystówDla inwestorówPodatki i opłaty lokalneDokumenty strategiczneGmina CedyniaDni CedyniGalerie i multimedia

Na skróty

Sołectwa Gminy CedyniaStowarzyszeniaPlacówki oświatyParafie 

O Cedyni

Bitwa pod CedyniąSzlak CysterskiCedyński Park KrajobrazowyMapa GminyMonitoring